menusearch
amarafzar.ir
ژورنال ثانویه یا Secondary Journal چیست؟ این نوع ژورنال چه فایده ای میتواند برای خوانندگان یا گروه هدفش داشته باشد؟ ژورنال ثانویه یا Secondary Journal چیست؟ این نوع ژورنال چه فایده ای میتواند برای خوانندگان یا گروه هدفش داشته باشد؟ در این مقاله، ابتدا تعاریف نظری و کاربردی ژورنالهای ثانویه یا secondary journals ارائه شده و سپس با چند نمونه از این ژورنالها در حیطه های مختلف، آشنا میشوید. در ادامه جایگاه استفاده یا کاربرد این قبیل ژورنالها را در بین گروههای هدف یا خوانندگان این دسته از ژورنالها، مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهم داد. جمعه بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ دوره آموزشی «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، با درخواست و سفارش مرکز قلب شهید رجایی، آغاز گردید دوره آموزشی «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، با درخواست و سفارش مرکز قلب شهید رجایی، آغاز گردید با درخواست قبلی حوزه معاونت تحقیقات و فنآوری مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی بیماریهای قلب و عروق شهید رجایی (وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران)، دوره 75 ساعته «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» در این مرکز از روز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه آغاز گردید. جمعه بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ یک ژورنال جدید تحت عنوان SYNTHESIS بزودی توسط آمارافزار منتشر میگردد یک ژورنال جدید تحت عنوان SYNTHESIS بزودی توسط آمارافزار منتشر میگردد به اطلاع کلیه پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، بخصوص دانشجویان دکترای تخصصی میرسانم که بزودی یک ژورنال علمی تحت نام SYNTHESIS منتشر خواهد گردید. این ژورنال یک ژورنال ثانویه بوده و هدف از انتشار آن، آشنایی و یادگیری کلیه علاقمندان و پژوهشگران مرور سیستماتیک یا متاآنالیز به متدولوژی اینگونه مطالعات است تا با بهره برداری از آموزه های مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز منتشر شده در سطح جهان و ارزیابی روندهای موجود و مهم در این زمینه، همتراز و همسطح با توسعه دانش اینگونه مطالعات، گام بردارند. سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۹۶ دوره آنلاین تحلیل رگرسیون با SPSS دوره آنلاین تحلیل رگرسیون با SPSS در این دوره آموزشی آنلاین با عنوان «تحلیل آماری رگرسیون خطی با نرم افزار SPSS»، به کلیه مبانی نظری و روشهای عملی آنالیز رگرسیون خطی که خود مادر تمامی روشهای رگرسیونی است، تسل کامل پیدا نموده و میتوانید خود، بطور مستقل یک تحلیل رگرسیون خطی تک متغیره و چند متغیره را بر اساس دو هدف اصلی و اساسی این روش، انجام دهید. علاقمندان برای ثبت نام در این دوره آنلاین، این متن را بطور کامل بخوانند. سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۹۶ فراخوان اولین گرانت مرور سیستماتیک آمارافزار فراخوان اولین گرانت مرور سیستماتیک آمارافزار با توجه به استقبال جامعه علمی و پژوهشی از مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز و همچنین ژورنالهای علمی پژوهشی از انتشار اینگونه مقالات، خوشبختانه با پیگیریهای مکرر این مجموعه، اولین گرانت خاص مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، که شاید اولین گرانت از این نوع باشد، اطلاع رسانی میگردد.
این گرانت در دو فیلد علمی «بیماریهای قلبی عروقی» و «بیماریهای چشم» تعریف شده و مجموعاً قابلیت پوشش مالی حداکثر 6 پروژه مرور سیستماتیک (3 پروژه از هر فیلد) را داراست.
چهارشنبه ششم اردیبهشت ۹۶
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی