کارگاه 2 روزه «طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی» کارگاه 2 روزه «طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی» در اسفند ماه 1394 و بدنبال درخواستهای مکرر علاقمندان به آموزش در زمینه مطالعات ارزش تشخیصی (متخصصین بالینی، متخصصین علوم پاراکلینیک و آزمایشگاهی، متخصصین علوم سلولی و مولکوی، متخصصین گرایشهای مختلف تصویربرداری و ...)، برای اولین بار در کشور، کارگاه دو روزه ای با عنوان «طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی» برگزار گردید.
شنبه ششم آذر ۹۵
25امین دوره آموزشی «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، برگزار خواهد شد 25امین دوره آموزشی «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، برگزار خواهد شد بدنبال استقبال پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، بخصوص دانشجویان دکترای تخصصی، دوره جدیدی از سری دوره های مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تحت عنوان «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برگزار خواهد گردید.
طول مدت این دوره حدود 12 ساعت بیشتر از دوره های قبلی، یعنی حدود 84 ساعت خواهد بود و در 12 روز تمام وقت (روزهای پنجشنبه هر هفته) از 18 آذرماه، آغاز گردیده و همه هفته ادامه خواهد داشت. البته مانند تمامی دوره های آموزشی بنده، حداقل دو جلسه نیز به رفع اشکال فراگیران و شرکت کنندگان اختصاص خواهد داشت. البته این دو جلسه غیر از ساعات آموزشی ذکر شده میباشد.
شنبه ششم آذر ۹۵
کارگاه یکروزه «ارزیابی کیفیت کارآزماییهای بالینی»، از سری کارگاههای آموزشی ارزیابی کیفیت انواع مطالعات اولیه، برگزار گردید. کارگاه یکروزه «ارزیابی کیفیت کارآزماییهای بالینی»، از سری کارگاههای آموزشی ارزیابی کیفیت انواع مطالعات اولیه، برگزار گردید. در طول نزدیک به سه سال برگزاری تخصصی و حرفه ای دوره های آموزشی مرتبط با «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» و فیدبکهای اخذ شده از کلیه فراگیران و شرکت کنندگان این دوره ها، دانش و مهارت مورد نیاز برای ارزیابی کیفیت انواع مطالعات اولیه، در راس این فیدبکها قرار داشت. ارزیابی کیفیت متدولوژیک انواع مطالعات اولیه، یکی از ارکان مهم مطالعات مرور سیستماتیک بوده که میتوان آنرا یکی از تمایزات این مطالعات یا مطالعات مروری یا همان مقالات review article دانست. جمعه پنجم آذر ۹۵ ثبت نام برای «25امین دوره آموزشی مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز شد ثبت نام برای «25امین دوره آموزشی مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز شد بدنبال درخواستهای مکرر اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها، پژوهشگران و دانشجویان دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مبنی بر شرکت در دوره آموزشی «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، این دوره آموزشی در 84 ساعت یا 12 روز تمام وقت، طراحی گردید. قرار است این دوره آموزشی از روز پنجشنبه 18 آذرماه، بصورت هفته ای یکروز برگزار شود. جمعه پنجم آذر ۹۵ برگزاری اولین دوره تابستانی «مرور سیستماتیک» برگزاری اولین دوره تابستانی «مرور سیستماتیک» بدنبال درخواستهای مکرر پژوهشگران و دانشجویان گرامی در خصوص برگزاری یک دوره آموزشی مرتبط با طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک در ایام تعطیلات تابستانی، اولین دوره تابستانی «مرور سیستماتیک» برگزار گردید.
این دوره در 6 روز تمام وقت (مجموعا 42 ساعت آموزش نظری و عملی) از شنبه 16 مرداد تا شنبه 20 شهریور در محل کلینیک دانشگاه تربیت مدرس، برگزار خواهد گردید.
ثبت نام و شرکت در این دوره، به 2 صورت حضوری و غیرحضوری میسر بوده تا امکان بهره برداری علاقمندان ساکن شهرستانها و همچنین محققینی که در این ایام، قادر به حضور در کلاسها نمیباشند، فراهم گردد.
لازم به ذکر است که این 20 امین دوره آموزشی مرور سیستماتیک است که توسط آقای دکتر عباس کشتکار از سال 1392 در سطح کشور، برگزار میگردد.
دوشنبه هجدهم مرداد ۹۵
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی