menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۷/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)
ثبت نام در وبینار رایگان «چگونه یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات حیوانی را بخوانم و تفسیر نمایم؟» آغاز گردید
ثبت نام در وبینار رایگان «چگونه یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات حیوانی را بخوانم و تفسیر نمایم؟» آغاز گردید

حدود 10 روز پیش بود که به درخواستهای مکرّر برخی علاقمندان و پژوهشگران حیطه های علمی و پژوهشی که در آنها پژوهشهای تجربی حیوانی، یکی از رویکردهای تحقیقاتی شایع است، بحثی را تحت این عنوان آغاز نمودم که:

چرا طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، برای محققین این فیلدهای مرتبط، میتواند یک راهکار بسیار مفید و اثربخش در زمینه توسعه کمی و کیفی پژوهشهای این عزیزان باشد.

 

بسیاری از دوستان، پس از مطالعه این مقاله کوتاه، به مباحث مطرح شده در این نوشتار واکنش نشان داده و اظهار علاقه نمودند که هر چه سریعتر، یک مبحث آموزشی کوتاه، در این زمینه برگزار گردد.

 

به همین مناسبت، یک وبینار رایگان، بمنظور آشنایی این عزیزان با مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات تجربی حیوانی، طراحی گردیده که انشاءالله تا کمتر از یکماه دیگر (شنبه 18 آبان ماه)، برگزار میگردد.

 

از همه شما عزیزان و علاقمندان تقاضا دارم که ضمن به اشتراک گذاری این خبر، در بین دوستان، همدوره ای ها و همه عزیزانی که میدانید به این حیطه علاقمندند، زمینه مطلع شدن گروههای بزرگتری از همکاران خود را در این راستا، فراهم نمایید.

 

ضمناً اگر هنوز مقاله پیشگفت در مورد ضرورتهای مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات حیوانی، را هنوز مطالعه ننموده اید، به این  لینک بروید و آنرا مطالعه فرمایید.

 

برای ثبت نام در این وبینار رایگان، به این لینک مراجعه نموده و فرم بسیار ساده ای که در این صفحه ملاحظه مینمایید را تکمیل و سپس بر روی ارسال فرم، کلیک نمایید تا ثبت نام شما، قطعی گردد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.