پیش ثبت نام در دوره «تحلیل جامع آماری برای نگارش مقالات علمی» آغاز گردید پیش ثبت نام در دوره «تحلیل جامع آماری برای نگارش مقالات علمی» آغاز گردید با توجه به درخواستهای مکرر کاربران محترم آمارافزار و همچنین مکاتبات و پیگیریهای جمع بزرگی از اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی علاقمند به ارتقاء دانش و مهارت در زمینه مطالعات پژوهشی و فعالیتهای مرتبط با آن، یکی از دوره های آموزشی آمارافزار در شش ماهه دوم سال جاری (1396) به این موضوع مهم و کاربردی اختصاص یافت.
برای آگاهی بیشتر از این دوره آموزشی با ما همراه باشید.
چهارشنبه بیست و دوم شهریور ۹۶
ثبت نام در دوره اختصاصی نگارش مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز آغاز گردید ثبت نام در دوره اختصاصی نگارش مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز آغاز گردید بدنبال درخواستهای مکرر علاقمندان و بخصوص شرکت کنندگان دوره های قبلی «طراحی و اجرای مرورهای سیستماتیک و متاآنالیز»، یک دوره آموزشی اختصاصی برای نگارش اینگونه مقالات و همچنین مقالات پروتکول مرور سیستماتیک، طراحی و برنامه ریزی گردید. این دوره که بصورت ترکیب جلسات حضوری و آنلاین، برنامه ریزی شده، از پنجشنبه 2 شهریور ماه آغاز خواهد گردید. چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۹۶ دوره آموزشی آنلاین «نگارش مقالات کارآزماییهای بالینی با تمرکز بر استاندارد CONSORT» آغاز گردید دوره آموزشی آنلاین «نگارش مقالات کارآزماییهای بالینی با تمرکز بر استاندارد CONSORT» آغاز گردید بدنبال درخواستهای مکرر پژوهشگران علاقمند به فیلد نگارش مقالات پژوهشی، بخصوص مقالات حاصل از کارآزماییهای بالینی، دوره آموزشی به همین نام که بعنوان یکی از دوره های آموزشی تابستان 1396 آمارافزار، در نظر گرفته شده بود، آغاز گردید. سه شنبه هفدهم مرداد ۹۶ ثبت نام در دوره آموزشی 50 ساعته «نگارش مقالات مطالعات تجربی (حیوانی)» آغاز گردید ثبت نام در دوره آموزشی 50 ساعته «نگارش مقالات مطالعات تجربی (حیوانی)» آغاز گردید در این دوره آموزشی ضمن آشنایی با متدولوژی مطالعات تجربی حیوانی یا Animal Experimental Study و همچنین اصول و راهکارهای تحلیل آماری آنها، نحوه نگارش این دسته از مطالعات با محوریت راهنمای نگارش ARRIVE که راهنما یا استاندارد نگارشی اختصاصی این دسته از مطالعات است، گام بگام با این فرایند آشنا شده و بصورت عملی این نگارش را می آموزید. جمعه سی ام تیر ۹۶ دو وبینار رایگان «پنج راز مهم مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برای گروههای پزشکی و غیرپزشکی، برگزار گردید. دو وبینار رایگان «پنج راز مهم مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برای گروههای پزشکی و غیرپزشکی، برگزار گردید. بدنبال درخواستهای مکرر پژوهشگران، اعضای هیات علمی و دانشجویان گروهها و فیلدهای علمی مختلف و همچنین برنامه ریزی انجام شده برای برگزاری دو وبینار، یکی برای پژوهشگران و متخصصین زیرمجموعه گروههای پزشکی و دیگری برای متخصصین و محققین گروههای علوم مهندسی، علوم انسانی، علوم کشاورزی، علوم پایه (مجموعه غیرپزشکی) و گرایشهای وابسته به آنها، در روزهای چهارشنبه 21 تیر و جمعه 23 تیر ماه، بین ساعات 20:30 تا 23 برگزار گردید. شنبه بیست و چهارم تیر ۹۶
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب