menusearch
amarafzar.ir
نهمین دوره آمار کاربردی با دو نرم افزار stata و medcalc برگزار میگردد نهمین دوره آمار کاربردی با دو نرم افزار stata و medcalc برگزار میگردد بدنبال درخواستهای مکرر دوستان و علاقمندان مباحث آماری، بخصوص موضوعات آمار کاربردی و استفاده از مبانی و راهکارهای آماری نوین در نگارش مقالات، ثبت نام در نهمین دوره آمار کابردی آمارافزار، آغاز گردید.
برای اطلاع از مباحث و اهداف این دوره آموزشی و همچنین نحوه ثبت نام، با ما همراه شوید .....
جمعه بیست و هفتم مهر ۹۷
وبینار دیگری بمناسبت هفته جهانی داوری: «راهکارهای ارتقاء رزومه از طریق داوری نشریات معتبر» وبینار دیگری بمناسبت هفته جهانی داوری: «راهکارهای ارتقاء رزومه از طریق داوری نشریات معتبر» در ادامه طراحی و برگزار یرویدادهای آموزشی، بمناسبت فرارسیدن هفته جهانی داوری مقالات، دومین وبینار از سری وبینارهای آمارافزار، با عنوان «راهکارهای ارتقاء رزومه از طریق داوری نشریات معتبر بین المللی» قطعی گردید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این وبینار، با ما همراه شوید. ........... چهارشنبه چهاردهم شهریور ۹۷ اولین رویداد آموزشی بمناسبت هفته جهانی داوری: وبینار رایگان فرمتهای نوین داوری اولین رویداد آموزشی بمناسبت هفته جهانی داوری: وبینار رایگان فرمتهای نوین داوری همانطور که در خبر قبلی مربوط به عن قریب بودن رخداد «هفته جهانی داوری سال 2018» اعلام نمودم، موسسه آمارافزار با همکاری ژورنال معتبر بین المللی «نظریه پردازی در چشم پزشکی» در نظر دارد چندین رویداد آموزشی در طول این هفته، برگزار نماید که اولین آنها، وبینار رایگان «آشنایی با فرمتهای نوین داوری در سطوح جهانی» میباشد. برای اطلاع از ثبت نام در این رویداد، با ما همراه شوید ...... چهارشنبه چهاردهم شهریور ۹۷ هفته جهانی داوری 2018؛ شعار امسال: تنوع در داوری هفته جهانی داوری 2018؛ شعار امسال: تنوع در داوری از چهار سال پیش، یعنی سال 2015، چندین موسسه بین المللی مرتبط با نشر علمی، هفته ای را در ماه سپتامبر، بعنوان هفته داوری نامگذاری نمودند تا در طول این هفته، ابعاد و چالشهای این پدیده را مورد توجه قرار دهند. با ما همراه شوید تا با این هفته، شعار سال 2018 این هفته و برنامه های جهانی و همچنین رویدادهایی که آمارافزار برای این هفته شما پژوهشگران و متخصصین کشورمان در نظر گرفته، آشنا شوید....... دوشنبه دوازدهم شهریور ۹۷ پروفسور داگلاس آلتمن درگذشت؛ بخش دوم پروفسور داگلاس آلتمن درگذشت؛ بخش دوم در بخش دوم این مقاله و در ادامه بخش قبلی مروری خواهیم داشت بر زندگی علمی پروفسور داگلاس آلتمن از دانش آموختگی رشته آمار تا مرگ ایشان.
با ما همراه باشید ....
پنج شنبه هشتم شهریور ۹۷
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز