menusearch
amarafzar.ir
کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری، شناختی و ...، (بخش اول) کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری، شناختی و ...، (بخش اول) بدنبال خبر قطعی شدن برگزاری «اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی» برای متخصصین حیطه های روانشناسی، علوم رفتاری و مجموعه کلان علوم انسانی، کریکولوم این دوره نیز منتشر گردید.
با ما همراه شوید تا سیری به بخشهای مختلف این پروتکول داشته باشیم.
سه شنبه هفتم خرداد ۹۸
اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد بدنبال پیگیریهای مکرّر متخصصین محترم روانشناسی و سایر حیطه های وابسته و درخواست آنها در خصوص تقویت دانش و مهارتهای مرتبط با متدولوژی (روش شناسی پژوهشها) و آمار کاربردی، اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای این گروه از متخصصین، برگزار میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ما همراه شوید .....!!! یکشنبه پنجم خرداد ۹۸ سی و نهمین دوره طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، در تابستان 98، برگزار میگردد سی و نهمین دوره طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، در تابستان 98، برگزار میگردد مطابق با روال 7 سال گذشته و بدنبال پیگیریهای مکرّر شما بزرگواران و علاقمندان به مباحث پژوهشی، سی و نهمین دوره جامع طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل) در تابستان سال 1398، به دو فرمت حضوری و غیرحضوری، برگزار میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید .....!!! یکشنبه پنجم خرداد ۹۸ سلسله جلسات ماهیانه ژورنال کلاب متدولوژی در حیطه روانشناسی، برگزار میگردد سلسله جلسات ماهیانه ژورنال کلاب متدولوژی در حیطه روانشناسی، برگزار میگردد بدنبال پیگیریهای مکرّر متخصصین، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی حیطه روانشناسی و گرایشهای وابسته، و پس از برگزاری موفق جلسات ژورنال کلاب متدولوژی برای گروههای علوم پزشکی و سلامت، این سری جلسات ماهیانه، برای حیطه و فیلد بسیار وسیع و گسترده روانشناسی و گرایشهای وابسته، از دوشنبه 30 اردیبهشت ماه، برگزار میگردد....... با ام همراه شوید ..... پنج شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۹۸ پیرو درخواستهای مکرر برخی علاقمندان، امکان دریافت خدمات مشاوره مستقیم از دکتر کشتکار، فراهم شد پیرو درخواستهای مکرر برخی علاقمندان، امکان دریافت خدمات مشاوره مستقیم از دکتر کشتکار، فراهم شد بدنبال پیگیری و درخواستهای گروه کثیری از علاقمندان به مطالعات و فعالیتهای پژوهشی، امکان دریافت مشاوره مستقیم از دکتر کشتکار، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در زمینه مباحث مختلف متدولوژی (طراحی، نگارش پروپوزال یا پروتکول انواع مطالعات پژوهشی، از مطالعات مشاهده ای تا مداخله ای، از مطالعات اولیه تا مرورهای سیستماتیک و ...)، تحلیلهای آماری مختلف و نگارش مقالات (شامل نگارش بخشهای مختلف مقالات معتبر برای انتشار در ژورنالهای معتبر و همچنین پاسخ به داوریها و ...)، فراهم گردید. با ما همراه شوید تا ......!!! شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۸
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.