menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۳/۱۱ شنبه
(0)
(0)
ثبت نام در سی و نهمین دوره جامع مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل) از دوشنبه 13 خرداد، آغاز شد.
ثبت نام در سی و نهمین دوره جامع مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل) از دوشنبه 13 خرداد، آغاز شد.

دوره آموزشی جامع سی و نهم:

طراحی، اجراء، تحلیل آماری و نگارش مطالعات

 «مرور سیستماتیک / متاآنالیز»

 

کلیه علاقمندانی که در مورد اهمیت این دسته از مطالعات پژوهشی و همچنین اهداف این دوره آموزشی، اطلاعات کاملی ندارند، از اینجا میتوانند این اطلاعات را دریافت نمایند.

 

چنانچه میخواهید در مورد سرفصلهای دوره جامع مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل)، اطلاعات تفصیلی کسب نمایید، از اینجا وارد شوید.

 

همچنین، چنانچه از شیوه برگزاری این دوره آموزشی و جایگاه این دوره از نظر کسب دانش و مهارت نگارش مقالات در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، میتوانید از اینجا، این اطلاعات را دریافت نمایید.

 

حال میپردازیم به جدول شهریه های این دوره و چگونگی ثبت نام در این دوره آموزشی:

 

شهریه این دوره، بر حسب فرمت ثبت نام و شرکت (حضوری یا غیرحضوری)، زمان واریز شهریه و سوابق شرکت کنندگان (دوره های آموزشی قبلی)، بر اساس جدول زیر تعیین میگردد:

برای قطعی نمودن ثبت نام، دو مرحله زیر را اجراء نمایید:

 

همانطور که در جدول فوق ملاحظه مینمایید، پس از مشخص نمودن فرمت شرکت در این دوره (حضوری، غیرحضوری) و وضعیت سوابق شما از نظر شرکت در دوره های آموزشی قبلی مرتبط (لیست آنها در بندهای A و E جدول فوق مشخص گردیده است) و همچنین زمان قطعی نمودن ثبت نام یا واریز شهریه، شهریه خود را مشخص نمایید. لازم به ذکر است که برای تمام وضعیتهای جدول فوق، بجز بند E، علاوه بر امکان پرداخت کل شهریه بصورت یکجا (روش پرداخت یکجا)، پرداخت بصورت اقساط (در دو قسط)، نیز وجود دارد. بنابراین کلیه فراگیران و علاقمندان، باید مبلغ کل شهریه یا مبلغ مشخص شده در ایتم قسط اول را، در زمان ثبت نام قطعی، واریز فرمایند.
شیوه واریز یا پرداخت شهریه، از ابتدای سال 1398، بصورت پرداخت الکترونیک از طریق سامانه «نئولج» (به آدرس http://www.neolej.ir/) میباشد. چنانچه قبلاً در این سامانه ثبت نام ننموده اید، ابتدا یکبار در این سامانه ثبت نام نمایید. ثبت نام در این سامانه رایگان میباشد. ضمناً فراگیران مشول بندهای A و E، پس از ثبت نام باید طی تماس با پشتیبانی سامانه نئولج (به شماره 09916139137)، ضمن ارسال مشخصات خود و دوره / دوره های آموزشی قبلی که در آن شرکت نموده اند (موارد مرتبط مندرج در جدول فوق)، منتظر دریافت کد تخفیف برای اعمال تخفیف مورد نظر خواهید شد و در نهایت پس از دریافت کد مزبور، واریز شهریه را مطابق جدول فوق، انجام خواهید داد.


لازم به ذکر است که تایید واریز شهریه در این سامانه، بمنزله تایید ثبت نام بوده و دیگر نیاز به اقدام خاصی از سوی کاربر، نخواهد بود. ضمناً کلیه شرکت کنندگانی که از روش پرداخت اقساط، برای شهریه خود استفاده میکنند، پس از یکماه از آغاز دوره باید نسبت به پرداخت قسط دوم شهریه خود، اقدام فرمایند. بمنظور مشخص بودن این زمان، بازه 14 تا 31 مرداد ماه، برای واریز قسط دوم تعیین گردیده است. متاسفانه در صورتی که پس از تاریخ فوق (از 31 مرداد ماه به بعد)، واریز قسط دوم شهریه انجام نشود، دسترسی فراگیر به سامانه نئولج قطع میگردد.

دسترسی کلیه شرکت کنندگان به یکایک محتوای آموزشی این دوره (اعم از فیلمهای رکورد شده حاصل جلسات حضوری یا آنلاین، اسلایدهای جلسات، تمرینها، مقالات مرتبط با ارزیابیهای نقّادانه، مستندات تدوین شده توسط شرکت کنندگان قبلی دوره های آموزشی  و ....)، از طریق سامانه نئولج، صورت میگیرد و به عبارت دیگر، هر یک از کاربران با وارد نمودن شناسه و رمز عبور خود، وارد صفحه اصلی دوره های شرکت نموده شده و سپس میتواند از محتوای این دوره و یا هر یک دوره‎هایی که قبلاً در آنها ثبت نام نموده، بهره مند گردد.

همانطور که در راهنمای این سامانه ملاحظه نموده اید، دسترسی به کلیه محتوای هر یک از دوره های آموزشی، منحصراً برای فرد ثبت نام نموده بوده و از در اختیار قرار دادن این محتوا به دیگران، جداً و اکیداً خودداری فرمایید. این سامانه مجهز به تکنولوژیهای بسیار مدرن ردیابی فایل بوده و در صورتیکه مورد فوق، بهر دلیلی رعایت نشود، اطلاعات فرد نقض کننده (هر دو فرد ارسال کننده و دریافت کننده غیرقانونی محتوا)، از طریق این تکنولوژی در اختیار پشتیبانی فنی نئولج و ...، قرار گرفته و مطابق با قوانین نقض مالکیت معنوی، اقدام خواهد گردید.

 

«به امید دیدار همه دوست داران مباحث پژوهشی و برگزاری دوره آموزشی موفق»

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.