menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۳/۲۰ دوشنبه
(0)
(0)
ثبت نام در اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و سایر متخصصین علوم انسانی، آغاز گردید
ثبت نام در اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و سایر متخصصین علوم انسانی، آغاز گردید

نحوه ثبت نام در اولین دوره آموزشی ادغام یافته

«روش ‏شناسیپژوهشی» و «آمارکاربردی»

در حیطه های روانشناسی، علوم رفتاری، شناختی، جامعه شناسی

و سایر گرایشهای مختلف علوم انسانی

برای اولین بار در کشور

 

«شروع ثبت نام و واریز شهریه ها از صبح روز چهارشنبه 22 خرداد ماه میباشد» 

 

 شیوه  برگزاری دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی:

محتوای این دوره آموزشی، در قالب 75 ساعت آموزش نظری و عملی میباشد که مشتمل بر اجزاء زیر میباشد:

  • بخش اصلی آموزش که مشتمل بر 12 جلسه آموزش تمام وقت در 12 روز میباشد که در 12 هفته متوالی (هر روز 5.5 ساعت آموزش مفید)، برگزار خواهد گردید. در هر هفته، 1 روز آموزش تمام وقت خواهیم داشت که این روز ثابت، سهشنبهها بوده و اولین روز این دوره نیز روز سه شنبه 18 تیر ماه 1398، خواهد بود. زمان برگزاری این جلسات (جلسات حضوری اصلی)، در روزهای برگزاری، بین ساعت 8:00 تا 14:00 میباشد.
  • بخش کمکی آموزش که برای حل تمرینها و کارهای عملی با نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین رفع اشکالات و سوالات یا ابهامات فراگیران طراحی شده، مشتمل بر حداقل 4 و حداکثر 7 جلسه آنلاین سه ساعته، طراحی شده است. این جلسات آنلاین نیز با فراوانی یک هفته در میان و هر جلسه بمدّت سه ساعت (از ساعت 20:00 تا 23:00) برگزار خواهد گردید.
  • یک جلسه 5 ساعته حضوری در پایان دوره آموزشی و بعد از برگزاری کل جلسات فوق، با هدف دریافت فیدبک از کلیه شرکت کنندگان (اعم از حضوری و غیرحضوری) نیز برگزار میگردد. ضمناً بخشی از این جلسه به مرور مباحث این دوره آموزشی پرداخته و ضمن پاسخ به سوالات یا ابهامات شرکت کنندگان، پیشنهادات فراگیران نیز دریافت میشود.

بمنظور تامین رفاه حال علاقمندان، بخصوص ساکنین شهرستانهای مختلف کشور، شرکت کنندگان این دوره آموزشی میتوانند از یکی از دو شیوه حضوری یا  غیرحضوری، استفاده نمایند.

  1. شرکت کنندگان حضوری، در کلیه جلسات این دوره (12 روز تمام وقت)، حضور خواهند داشت.
  2. شرکت کنندگان غیرحضوری، بجای حضور در کلاسهای حضوری، فیلم رکورد شده کلیه جلسات حضوری را دریافت میکنند (فیلم رکورد شده از اسکرین کامپیوتر مدرس این دوره آموزشی با کیفیت HD که شامل کلیه مباحث مطرح شده از ابتدا تا انتهای روزهای آموزشی خواهد بود). این فیلمهای رکورد شده بتدریج و با برگزاری هر جلسه روزانه از این دوره و از طریق یک سامانه حرفه‏ای (تحت عنوان www.neolej.ir) در دسترس شرکت کنندگان قرار میگیرد.

چگونه میتوان در این دوره آموزشی، ثبت نام و شرکت نمایم؟

شهریه این دوره، بر حسب فرمت ثبت نام و شرکت (حضوری یا غیرحضوری)، زمان واریز شهریه و سوابق شرکت کنندگان (دوره های آموزشی قبلی)، بر اساس جدول زیر تعیین میگردد:

 

  • کلیه علاقمندان به ثبت نام که در گروههای A، B و E جدول فوق قرار میگیرند، قبل از واریز شهریه از طریق سامانه neolej.ir لازم است تا ابتدا با پشتیبان سامانه نئولج بصورت تلفنی، تلگرامی یا پیامکی تماس گرفته و ضمن معرفی خود و ارسال اطلاعات مرتبط با گروه مربوطه، درخواست کد تخفیف نمایند. لازم به ذکر است، شماره همراه 09916139137که در پایین صفحه اصلی سامانه نئولج نیز درج شده، متعلق به پشتیبان این سامانه بوده و تا اطلاع ثانوی، جناب آقای مهندس کارآموز، در این راستا، پاسخگو میباشند.
  • علاقمندانی که در دو گروه C و D قرار میگیرند، نیاز به مکاتبه با پشتیبان سامانه نئولج نداشته و بر حسب زمان واریز شهریه، بصورت اتوماتیک یکی از دو وضعیت گروه C یا D برای ثبت نام کنندگان حضوری یا غیرحضوری، فعال خواهد گردید.

بعد از واریز شهریه در هر یک از دو وضعیت فوق، ثبت نام شرکت کنندگان برای این دوره قطعی محسوب شده و منتظر دریافت اطلاعات بعدی برای آغاز این دوره باشید.

مکان برگزاری کلاسهای حضوری نیز، متعاقباً اعلام خواهد گردید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.