menusearch
amarafzar.ir
۱۴۰۱/۵/۲۸ جمعه
(0)
(0)
یک وبینار جدید؛ یک تجربه موفق از مصاحبه برای پذیرش پست داک (پسا دکترا)
یک وبینار جدید؛ یک تجربه موفق از مصاحبه برای پذیرش پست داک (پسا دکترا)

به دنبال برگزاری سری وبینارهای رایگان آموزشی، تصمیم گرفتیم که برخی از این وبینارها را به بیان تجربیات موفق برخی از کاربران آمارافزار و آکادمی پژوهش افزار، اختصاص دهیم تا با حضور این چهره های موفق، تجربیاتشان را از زبان خود آنها بشنویم.

 

این روزها یکی از موضوعاتی که در بین دانش آموختگان رشته های مختلف کشورمان بشدت تبدیل به یک تقاضای آشکار شده، موضوع دستیابی به یک پوزیشن شغلی - تحصیلی برای آنهاست. بدیهی است در شرایطی که بازار کار بسیاری از رشته های علمی که عمدتاً در مراکز دانشگاهی و مراکز علمی پژوهشی است، اشباع شده و یا در حال اشباع است، چاره ای برای بسیاری از این دانش آموختگان نمیماند جز اینکه برای کسب موقعیتهای مناسب با رشته تحصیلی، در مراکز مرتبط کشورهای دیگر، اقدام نمایند. در بین لیست طولانی مراکز مرتبط با هر رشته تحصیلی، قطعاً مراکز کشورهای امریکای شمالی و اروپای غربی، همیشه از جذابیت بالایی برخوردار است.

 

خوشبختانه میهمان ما در این برنامه، یکی از دانش آموختگان دکترای تغذیه در کشورمان است که بتازگی موفق به اخذ یک پوزیشن تحصیلی - شغلی در مقطع پسا دکترا (پست داک)، در یکی از مراکز دانشگاهی بسیار معتبر در کشور امریکا شده است. در این برنامه 90 دقیقه ای، با ایشان به گفتگو می نشینیم تا از تلاشهای چند سال اخیر ایشان برای دستیابی به این جایگاه، مطلع شویم. قطعاً بیان تجربیات ایشان از تلاشهایشان در یکی دو سال اخیر و موضوعاتی که در مصاحبه و فرایند اخذ پذیرش ایشان در این مرکز دانشگاهی بسیار معتبر مورد توجه اساتید ایشان بوده، اصلی ترین مباحثی است که مخاطبین ما مشتاق به شنیدن آن هستند.

 

از کلیه علاقمندان میخواهیم که برای شرکت در این برنامه (وبینار)، از طریق پلتفورم ایسمینار، ثبت نام نمایند.

 

برای ثبت نام در این وبینار که ظرفیت آن نیز محدود است، اینجا را کلیک نمایید!

 

زمان برگزاری این وبینار 1.5 ساعته نیز دوشنبه 7 شهریور 1401، از ساعت 20 تا 21:30 میباشد.

 

منتظر دیدارتان در این رویداد کاربردی هستیم. موفق و پیروز باشید!

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.