menusearch
amarafzar.ir
راه اندازی مرکز نمایندگی موسسه کوکران در ایران راه اندازی مرکز نمایندگی موسسه کوکران در ایران خوشبختانه بدنبال تلاشهای دو سال اخیر معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت و شخص استاد جناب آقای دکتر ملک زاده، مرکز نمایندگی موسسه کوکران در ایران راه اندازی و همچنین وب سایت دو زبانه این مرکز (فارسی و انگلیسی) نیز هم اکنون در دسترس است. شنبه سیزدهم خرداد ۹۶ کتاب آمار کاربردی برای پژوهشهای پزشکی (بخش دوم) کتاب آمار کاربردی برای پژوهشهای پزشکی (بخش دوم) در بخش دوم این مقاله، نگاهی عمیقتر به یکایک فصول مختلف این کتاب ارزشمند خواهم داشت و شما را به سفر به اعماق این کتاب خواهم برد، با ما همراه باشید... جمعه دوازدهم خرداد ۹۶ آغاز ماه مبارک رمضان مبارکباد آغاز ماه مبارک رمضان مبارکباد فرارسیدن ماه رحمت و برکت، ماه مبارک رمضان را به کلیه کاربران عزیز و گرامی آمارافزار تبریک عرض نموده و توفیق بهره مندی از سفره نعمات الهی برای همه بزرگواران، آرزومندم. شنبه ششم خرداد ۹۶ کتاب آمار کاربردی برای پژوهشهای پزشکی (بخش اول) کتاب آمار کاربردی برای پژوهشهای پزشکی (بخش اول) در این بخش به معرفی کتاب بسیار مفید و کاربردی «آمار کاربردی برای پژوهشهای پزشکی» تالیف فرد پرآوازه آمار زیستی جهان، پروفسور داگلاس آلتمن میپردازم.
این کتاب با اینکه در سالهای آغازین دهه 1990 میلادی به رشته تحریر درآمده، اما گذشت زمان، به هیچ وجه از نثر زیبا و کاملاً کاربردی و پرمحتوای این کتاب کم نکرده است. ضمناً میتوانید در این پست، این کتاب ارزشمند را دانلود نمایید.
جمعه پنجم خرداد ۹۶
قابل توجه علاقمندان و شرکت کنندگان دوره «تحلیل رگرسیون خطی با نرم افزار spss»: پیش نیازهای این دوره آموزشی قابل توجه علاقمندان و شرکت کنندگان دوره «تحلیل رگرسیون خطی با نرم افزار spss»: پیش نیازهای این دوره آموزشی هدف از این مقاله، آگاهی شرکت کنندگان و علاقمندان به مباحث آماری، بخصوص تحلیل رگرسیون خطی، در زمینه پیش نیازهای مهم مورد نیاز برای درک بهتر و مطلوبتر این دوره آموزشی و همچنین کسب مهارت مطلوبتر میباشد. لطفاً این مقاله را بدقت بخوانید. یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۹۶
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی