menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۹/۲/۲۳ سه شنبه
(0)
(0)
بدنبال درخواستهای مکرّر بسیاری از علاقمندان و همچنین ایامی که در آن قرار داریم، اولین نظرسنجی سال 99، بمنظور برنامه ریزی برای آموزشهای مرتبط با حیطه مرور سیستماتیک / متاآنالیز، برگزار میگردد:
بدنبال درخواستهای مکرّر بسیاری از علاقمندان و همچنین ایامی که در آن قرار داریم، اولین نظرسنجی سال 99، بمنظور برنامه ریزی برای آموزشهای مرتبط با حیطه مرور سیستماتیک / متاآنالیز، برگزار میگردد:

همانطور که همه کاربران و همراهان آمار افزار و سامانه نئولج در جریان آن هستند، بیش از 8 سال است که از آغاز برگزاری دوره های آموزشی اینجانب (دکتر کشتکار) میگذرد. در طول این دوره زمانی، بیش از 40 دوره آموزشی جامع «طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برگزار شده و فراگیران بیشماری با تکیه بر این آموزشها، توانستند علاوه بر کسب دانش و مهارتهای لازم در خصوص این مطالعات، به هدف انتشار مقاله (در مواردی حتی مقالات متعدد)، دست یابند. حال با توجه به ایامی که در آن قرار داریم، عملاً بسیاری از مراکز دانشگاهی و حتی مراکز پژوهشی با شرایط تعطیلی یا نیمه تعطیل ناخواسته روبرو شده اند، بسیاری از متخصصین، پژوهشگران، اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، در صدد برآمده اند که از این فرصت کم نظیر، برای ارتقاء دانش و مهارتهای علمی و حتی شرکت در آموزشهایی که با هدف رسیدن به انتشار مقاله طراحی شده اند، گامهای بلندی را برای ارتقاء خود و البته سازمان و مجموعه آکادمیک تابعه نیز بردارند.

 

در این راستا، از روزهای پس از تعطیلات نوروزی، بسیاری از علاقمندان . دوستداران مباحث آموزشی و پژوهشی، ضمن تماسهای متعدد با بنده، موضوعات فوق را یادآوری نموده و خواستار طراحی و برگزاری دوره های آموزشی نسبتاً متفاوتی با دوره های قبلی شدند.

 

فلذا از آنجا که هم اکنون و پس از برگزاری 41 سری از دوره های جامع مرور سیستماتیک و متاآنالیز، حداقل حدود 1200 نفر از فراگیران در این آموزشها شرکت نموده و بخش قابل توجهی از این عزیزان، بدلایل مختلفی نتوانستند به هدف انتشار مقاله دست یابند و یا اینکه با گذشت مدت زمان قابل توجهی از برگزاری آموزشهای خود، حال دیگر نیاز جدی به بازآموزی احساس مینمایند، برآن شدیم که یکدوره نظرسنجی برای اخذ نظرات دوستان علاقمند به مباحث «مرور سیستماتیک و متاآنالیز» برگزار نماییم.

 

البته این برنامه نظرسنجی، کاملاً هدفمند و بمنظور برگزاری حداقل یک دوره آموزشی مربوطه، برنامه ریزی شده است (البته برنامه ای که بیشترین رای را کسب نماید) و عزیزان شرکت کننده در این نظرسنجی، اطمینان داشته باشند که حتماً متعاقب برگزاری این برنامه، دوره آموزشی پیشنهادی که بالاترین رای را اخذ نماید، اجرایی خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که شرکت کنندگان این نظرسنجی، فقط دوستانی که قبلا در دوره های جامع مرور سیستماتیک و متاآنالیز بنده شرکت نموده، نبوده و همه عزیزان علاقمند به این مباحث میتوانند در آن شرکت نمایند؛ ..... چه بزرگوارنی که آموزش مبانی نظری و عملی مرور سیستماتیک و متاآنالیز را در جای دیگری (موسسه یا مرکز دانشگاهی دیگر ......)، گذرانده باشند و یا حتی فرهیختگانی که به شیوه های خودآموز در این حیطه تسلط پیدا نموده باشند. ...... حتی عزیزانی که هیچگونه آموزش قبلی در این ارتباط ندیده، اما نسبت به کسب دانش و مهارتهای لازم در مورد این مطالعات، علاقمند هستند نیز، میتوانند در این نظرسنجی شرکت نموده و تقاضای خود را برای برگزاری آموزشی که مد نظر آنهاست، اعلام نمایند.

 

بنابراین سخن کوتاه نموده، مجدداً درخواست مینمایم همه عزیزانی که کوچکترین تمایل و گرایشی نسبت به این دسته از مطالعات پژوهشی دارند، در این نظرسنجی با تعداد کمتر از 10 سوال شرکت نموده و با صرف مدت زمان بسیار کوتاه، ضمن انتقال نظرات خود به مجموعه آمارافزار و نئولج، زمینه برگزاری آموزشهایی که بیشترین انطباق با نظرات شما بزرگواران را دارد، فراهم نمایند. ضمناً مطابق روال همیشگی اکثر نظرسنجیهای صورت گرفته در موسسه آمارافزار، برخورداری از تخفیفهای چشمگیر نیز، برای شما شرکت کننده گرامی، در نظر گرفته شده است.

 

بعنوان آخرین موضوع از تمام عزیزان شرکت کننده در نظرسنجی، تقاضا دارم که به سوال هشتم (تمایل شما به شرکت در دوره آموزشی .....)، دقت بیشتری را عنایت فرمایید.

 

حال برای ورود به صفحه نظرسنجی و پاسخ به سوالات مربوطه، اینجا را کلیک نمایید !!

 

برای همه شما عزیزان و علاقمندان، روزها و ایام سرشار از تندرستی و موفقیت، آرزومندم؛

 

دکتر عباس کشتکار / بیست و سوم اردیبهشت ماه سال 1399 خورشیدی

تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.