menusearch
amarafzar.ir
مژده به تمام علاقمندان؛ سومین دوره آموزشی طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی برگزار میگردد مژده به تمام علاقمندان؛ سومین دوره آموزشی طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی برگزار میگردد بدنبال درخواستهای مکرر علاقمندان به آموزشهای آمارافزار، سومین دوره آموزشی طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی، از ابتدای خرداد ماه سال جاری، برگزار خواهد گردید. با ما همراه شوید تا .... جمعه سیزدهم اردیبهشت ۹۸ دومین دوره آموزشی ارزیابی روانسنجی (روایی و پایایی) ابزارها و مقیاسها در مطالعات پژوهشی، برگزار میشود دومین دوره آموزشی ارزیابی روانسنجی (روایی و پایایی) ابزارها و مقیاسها در مطالعات پژوهشی، برگزار میشود بدنبال درخواستهای مکرر بسیاری از علاقمندان و پژوهشگران فیلدهای مختلف پژوهشی که از ابزارهای سنجش و جمع آوری داده های مختلف ذهنی و شناختی استفاده میکنند، مانند فیلدهای توانبخشی بخصوص فیزیوتراپی، پرستاری، بهداشت باروری و سایر فیلدهای گروه سلامت، روانشناسی و علوم اجتماعی و ...، دومین دوره مقدماتی ارزیابی روایی و پایایی ابزارها، در دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از روز 28 فروردین ماه، برگزار میگردد. جمعه شانزدهم فروردین ۹۸ نهمین دوره آمار کاربردی با دو نرم افزار stata و medcalc برگزار میگردد نهمین دوره آمار کاربردی با دو نرم افزار stata و medcalc برگزار میگردد بدنبال درخواستهای مکرر دوستان و علاقمندان مباحث آماری، بخصوص موضوعات آمار کاربردی و استفاده از مبانی و راهکارهای آماری نوین در نگارش مقالات، ثبت نام در نهمین دوره آمار کابردی آمارافزار، آغاز گردید.
برای اطلاع از مباحث و اهداف این دوره آموزشی و همچنین نحوه ثبت نام، با ما همراه شوید .....
جمعه بیست و هفتم مهر ۹۷
قابل توجه علاقمندان و شرکت کنندگان دوره «تحلیل رگرسیون خطی با نرم افزار spss»: پیش نیازهای این دوره آموزشی قابل توجه علاقمندان و شرکت کنندگان دوره «تحلیل رگرسیون خطی با نرم افزار spss»: پیش نیازهای این دوره آموزشی هدف از این مقاله، آگاهی شرکت کنندگان و علاقمندان به مباحث آماری، بخصوص تحلیل رگرسیون خطی، در زمینه پیش نیازهای مهم مورد نیاز برای درک بهتر و مطلوبتر این دوره آموزشی و همچنین کسب مهارت مطلوبتر میباشد. لطفاً این مقاله را بدقت بخوانید. یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۹۶ ثبت نام بیست و ششمین دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز گردید ثبت نام بیست و ششمین دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز گردید پیرو درخواستها و استقبال مکرر جامعه دانشگاهی و پژوهشی کشور، اعم از اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران، متخصصین، دانشجویان و بخصوص دانشجویان دکترای تخصصی از کارگاهها و دوره های آموزشی برگزار شده با موضوع «مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، ثبت نام اولین سری دوره آموزشی در سال 1396 رسماً آغاز گردید. این دوره آموزشی 85 ساعته با هدف ارتقاء دانش و مهارت این افراد در زمینه طراحی، اجراء و مهمتر از همه نگارش مطالعات یا مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تدوین گردیده و تا کنون بیش از 20 سری از این دوره های آموزشی در سطح تهران یا سایر دانشگاههای استانهای مختلف کشور، برگزار گردید. ثبت نام این دوره آموزشی تا تاریخ 10 اردیبهشت ادامه داشته و شرکت کنندگانی که قصد استفاده از تخفیف ثبت نام در این دوره را دارند، تا قبل از 6 اردیبهشت، بدین منظور اقدام فرمایند. یکشنبه بیست و هفتم فروردین ۹۶
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.