menusearch
amarafzar.ir
 دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز»
این دوره آموزشی برای پژوهشگران، متخصصین، اعضای هیات علمی و یا دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قصد دارند یک پروژه مرور سیستماتیک و متاآنالیز همراه آنرا طراحی نموده و سپس در مرحله بعد اجراء نمایند، تدوین شده است. در این دوره آموزشی، فراگیران ضمن آشنایی با این فرایند، با نحوه نگارش پروتکول، نحوه ثبت پروتکول، چگونگی تبدیل پروتکول به مقاله، انجام متاآنالیز، تدوین گزارش نهایی پروژه بطور کامل و تبدیل این گزارش به مقاله و ...، آشنا میشوند.
دوشنبه هجدهم مرداد ۹۵
 کارگاه آموزشی آمار با نرم افزار stata کارگاه آموزشی آمار با نرم افزار stata کارگاه آموزشی آمار با نرم افزار stata
این کارگاه آموزشی در دو سطح مقدماتی (30 ساعت) و پیشرفته (35 ساعت) طراحی و برگزار میگردد. از نظر اجرایی، امکان برگزاری این دو کارگاه بصورت روزانه (4 روز تمام وقت) و همچنین جلسه ای (هفته ای یکبار و هر هفته 3 ساعت) نیز میباشد.
یکشنبه سی ام خرداد ۹۵
 دوره آموزشی مرور سیستماتیک دوره آموزشی مرور سیستماتیک دوره آموزشی مرور سیستماتیک
این دوره آموزشی 40 ساعته، با عنوان کامل «دوره طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک» بمنظور کسب دانش و مهارتهای مورد نیاز برای پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، بخصوص دانشجویان دکترای تخصصی، تدوین و برای اولین بار در کشر توسط اینجانب، ارائه میگردد. تا کنون بیش از 16 دوره از این آموزش در سطح دانشگاههای مختلف و مراکز تحقیقات کشور، برگزار گردیده است.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.