menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۳/۵ یکشنبه
(0)
(0)
اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد
اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد

اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی»

مشتمل بر 75 ساعت آموزش نظری و عملی، طی روزهای سه شنبه هر هفته از هفته سوم تیر ماه 1398 (18 تیر ماه) بمدت 12 هفته

 

گروههای هدف برای این دوره آموزشی:

متخصصین، اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعم از کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در حیطه های

روانشناسی، علوم رفتاری، علوم شناختی، جامعه شناسی و سایر گرایشهای مرتبط

مدیریت، بازرگانی، اقتصاد، ام بی ای و سایر گرایشهای زیرمجموعه

علوم بین رشته ای که در حیطه های شناختی، رفتاری و روانشناختی به پژوهش میپردازند، مانند علوم بهداشتی، آموزش و ارتقاء سلامت، بهداشت باروری، سلامت در بلایا، فن آوری سلامت و سایر گرایشهای مربوطه

 

فرمتهای ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی:

علاقمندان میتوانند در یکی از دو فرمت «حضوری» یا «غیرحضوری» این دوره آموزشی ثبت نام و شرکت نمایند.

بدیهی است همانند تمام دوره های قبلی آمارافزار، در این دوره نیز، تمامی فراگیرانی که بهر دلیلی نمیتوانند در جلسات حضوری این دوره شرکت نمایند، میتوانند از امکان فرمت «غیرحضوری» برای این دوره آموزشی استفاده نمایند.

شرکت کنندگان غیرحضوری، بجای محتوای آموزشی حضوری، فیلمهای رکورد شده از این جلسات را با کیفیت HD دریافت میکنند.

همچنین مانند بسیاری از دوره های آموزشی، برای رفع اشکال و پاسخ به سوالات و ابهامات، از امکان جلسات آنلاین (حداقل 5-4 جلسه) استفاده خواهد شد که شرکت در این جلسات برای کلیه شرکت کنندگان (اعم از حضوری و غیرحضوری)، امکان پذیر است.

 

اهداف کاربردی این دوره آموزشی:

این دوره آموزشی در مجموع دارای دو هدف کاربردی عمده، میباشد:

1- تقویت دانش و مهارتهای پایه و کاربردی مرتبط با مبانی و راهکارهای متدولوژی و آمار در پژوهشهای حیطه های روانشناسی و سایر علوم مرتبط در راستای ارتقاء سطح مقالات منتشره گروههای هدف در ژورنالهای معتبر این حیطه

2-  ارتقاء دانش و مهارتهای مورد نیاز گروههای هدف در خصوص تغییرات مبانی و رویکردهای نوین متدولوژی و آمار کاربردی 15-10 سال اخیر در سطح پژوهشهای علوم روانشناسی و حیطه های وابسته

 

به عبارت دیگر، این دوره آموزشی دارای نقش محوری دوگانه (تقویت مبانی و پایه های اساسی متدولوژی و آمار کاربردی + ارتقاء آگاهی و کسب مهارتها در خصوص روندهای نوین متدولوژی، آمار کاربردی و بخصوص نگارش مقالات) بوده و زمینه را در گروههای هدف برای یادگیری و کسب مهارت رویکردهای متدولوژیک و آماری پیشرفته، فراهم می آرود.

 

رویکرد آموزشی مورد استفاده در این دوره نیز یک رویکرد «پروژه محور» و عملی بوده و در کنار هر یک از مباحث و سرفصلهای تعریف شده، کارهای عملی متعددی از قبیل «ارزیابی نقّادانه مقالات و پروتکولها» و همچنین «تحلیل آماری و تبدیل تحلیلها به خروجی مقالات» و ...، تعریف گردیده است.

بدیهی است این شیوه آموزشی، بهمراه خدمات مشاوره و رفع اشکالات و ابهامات شرکت کنندگان، این دوره را در جایگاه ویژه و منحصر بفردی در بین دوره های آموزشی تخصصی قرار میدهد.

 

ثبت نام در این دوره آموزشی:

از آنجا که هنوز شهریه دقیق این دوره آموزشی، مشخص نشده است، بنابراین امکان «پیش ثبت نام» برای این دوره آموزشی فراهم گردیده تا علاقمندان و دوستداران این مباحث بتوانند با ثبت اطلاعات اولیه خود و تکمیل فرایند پیش ثبت نام، از اطلاع رسانی پس از قطعی شدن فرایند ثبت نام استفاده نمایند. برای پیش ثبت نام، میتوانید از اینجا وارد شوید.

ضمناً در صورت وجود سوالات و ابهامات مرتبط با این دوره آموزشی، همانند بسیاری از آموزشهای دیگر آمارافزار، یک وبینار رایگان بمنظور رفع این سوالات و ابهامات، تا قبل از اتمام زمان ثبت نام، برگزار میشود. در این شرایط نیز، کلیه افرادی که پیش ثبت نام خود را انجام داده باشند، در لیست مدعوین این وبینار، خواهند بود.

 

به امید در پیش داشتن، دوره آموزشی پربار و موفقیت آمیز دیگری از آمارافزار

موفق و موید باشید، منتظر اطلاعات بعدی برای این دوره باشید.

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.