menusearch
amarafzar.ir
ثبت نام در سومين دوره بسيار مفيد و کاربردي نگارش مقالات کارآزماييهاي باليني، آغاز گرديد! ثبت نام در سومين دوره بسيار مفيد و کاربردي نگارش مقالات کارآزماييهاي باليني، آغاز گرديد! بدنبال برگزاري دوره هاي متدولوژي (روش شناسي) مطالعات مداخله اي يا کارآزماييهاي باليني در طول دو سال اخير، در چند دانشگاه يا دانشکده و مراکز تحقيقات مختلف، شما علاقمندان به يادگيري کليه مباني و راهکارهاي اين دسته از مطالعات، مکرّراً در باره برگزاري دوره هاي آموزشي مبتني بر نگارش مقالات اين دسته از مطالعات، سوال مينموديد و بشدت پيگير برگزاري هر چه زودتر اين دوره بوديد. حال اين افتخار را دارم که برگزاري اين دوره آموزشي را به اطلاع شما علاقمندان برسانم. با ماه همراه شويد تا .... شنبه دوازدهم بهمن ۹۸ ثبت نام در اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و سایر متخصصین علوم انسانی، آغاز گردید ثبت نام در اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و سایر متخصصین علوم انسانی، آغاز گردید در ادامه دو مقاله قبلی در باره کلیات و کریکولوم و همچنین سرفصلهای دقیق این دوره آموزشی، قطعاً علاقمند به کسب اطلاع از نحوه ثبت نام در این دوره و همچنین آگاهی از تخفیفهای همیشگی که آمارافزار برای علاقمندان به مباحث آموزش روش شناسی و آمار کاربردی، پیش بینی نموده، هستید. با ما همراه شوید تا ضمن کسب اطلاعات فوق، بتوانید ثبت نامتان را عملی نمایید. دوشنبه بیستم خرداد ۹۸ کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری و ...، (بخش دوم، سرفصلهای دوره) کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری و ...، (بخش دوم، سرفصلهای دوره) در ادامه بخش اول این سری مقالات که مشتمل بر کریوکولوم «دوره آموزشی جدید ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و سایر متخصصین علوم رفتاری، شناختی» و یا در مجموعه علوم انسانی است، با ما همراه شوید تا سرفصلهای این دوره را به تفصیل با هم مرور کنیم.... یکشنبه نوزدهم خرداد ۹۸ کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری، شناختی و ...، (بخش اول) کریکولوم دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی برای روانشناسان و پژوهشگران حیطه های علوم رفتاری، شناختی و ...، (بخش اول) بدنبال خبر قطعی شدن برگزاری «اولین دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمار کاربردی» برای متخصصین حیطه های روانشناسی، علوم رفتاری و مجموعه کلان علوم انسانی، کریکولوم این دوره نیز منتشر گردید.
با ما همراه شوید تا سیری به بخشهای مختلف این پروتکول داشته باشیم.
سه شنبه هفتم خرداد ۹۸
اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای روانشناسان و متخصصین علوم رفتاری و شناختی، برگزار میگردد بدنبال پیگیریهای مکرّر متخصصین محترم روانشناسی و سایر حیطه های وابسته و درخواست آنها در خصوص تقویت دانش و مهارتهای مرتبط با متدولوژی (روش شناسی پژوهشها) و آمار کاربردی، اولین «دوره آموزشی ادغام یافته متدولوژی + آمارکاربردی» برای این گروه از متخصصین، برگزار میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ما همراه شوید .....!!! یکشنبه پنجم خرداد ۹۸
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.