menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۹/۴/۱۰ سه شنبه
(0)
(0)
متعاقب درخواستهای مکرّر جمع کثیری از علاقمندان، مهلت ثبت نام و استفاده از تخفیفهای چهل و دومین دوره جامع مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، یک هفته به تعویق افتاد
متعاقب درخواستهای مکرّر جمع کثیری از علاقمندان، مهلت ثبت نام و استفاده از تخفیفهای چهل و دومین دوره جامع مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، یک هفته به تعویق افتاد

همانطور که استحضار دارید، دوره جامع طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، جامعترین و کاملترین دوره آموزشی است که در کشور ما تاکنون برای یادگیری و کسب مهارتهای لازم در زمینه این دسته از مطالعات، طراحی و برگزار شده است. یکی از برتریهای این دوره که شاید در کشور نتوان نظیر آنرا پیدا نمود، برگزاری بیش از 40 سری از این دوره و اخذ فیبدکهای لازم برای ارتقاء و بهینه سازی هر دوره بعد از برگزاری دوره / دوره های قبلی است. در طول 10 سال اخیر، در هر سال، بین حداقل 2 تا حداکثر 4 بار در سال، این دوره در بیش از 25 دانشگاه، پژوهشگاه یا پژوهشکده و یا سایر مراکز تحقیقاتی، برگزار شده است.

 

از طرف دیگر، مدت زمان برگزاری این دوره با توجه به مدت زمان آموزش 96 ساعته آن، حداقل 13-12 هفته میباشد. البته اگر توام بودن کارهای عملی و تدوین مستندات مورد نیاز در این مطالعات را در نظر بگیریم، این مدت زمان را دیگر طولانی نمیدانیم و حتی نظر غالب شرکت کنندگان بعد از برگزاری این دوره ها، مناسب بودن این زمان میباشد. 

 

حال با در نظر گرفتن این مدت زمان و اینکه در این دوره آموزشی، علاوه بر موضوعات دانشی متعدد، بیش از 80 مهارت و خرده مهارت نیز باید آموزش داده شده و توسط شرکت کنندگان، فرا گرفته شود، بدیهی است که بسیاری از علاقمندان ممکن است نتوانند در یک بازه زمانی کوتاه، در خصوص شرکت یا عدم شرکت در این دوره آموزشی، تصمیم گیری نمایند. در این راستا، از چند روز مانده به پایان مهلت ثبت نام (و البته پایان مهلت استفاده از تخفیفهای زمانی ...!!!)، درخواستهایی مبنی بر تمدید مدت زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این دوره آموزشی را دریافت نموده ایم. در اطلاع رسانی اولیه، مقرّر شده بود که تا پایان روز 12 تیر ماه، مهلت ثبت نام برای استفاده کنندگان از تخفیفها بوده و از 14 تیر ماه نیز، این دوره را آغاز نماییم.

 

حال با اعمال درخواستهای تمدید شما بزرگواران، مهلت استفاده از تخفیفهای زمانی از ساعت 20 روز سه شنبه 12 تیر ماه به ساعت 20 روز جمعه 20 تیر ماه، منتقل گردید (بیش از یک هفته تمدید) و ضمناً زمان شروع این دوره نیز با یک هفته تاخیر، از روز شنبه 21 تیر ماه، خواهد بود.

 

دوستانی که تا کنون اطلاعیه ثبت نام، کریکولوم و برگزاری  «چهل و دومین دوره جامع طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» را مشاهده ننموده اند، میتوانند از اینجا، این اطلاعیه را مطالعه نمایند.

 

ضمناً برای آگاهی از شرایط تخفیفهای ثبت نام و همچنین برنامه های تخفیفی مختلف (مانند تخفیفهای بسیار وسیع برای ثبت نام کنندگان گروهی یا تیمی)، میتوانید به اطلاعیه ثبت نام فوق، مراجعه فرمایید.

 

همچنین برای اطلاع از تخفیفهای معرفی شدگان از جانب دانشگاهها یا مراکز پژوهشی نیز، میتوانید با پشتیبان سامانه نئولج (سامانه ثبت نام و دسترسی به محتوای آموزشی این دوره ...)، به شماره تلفن 09916139137 (جناب مهندس کارآموز)، تماس حاصل فرمایید. 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.