menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۵/۱/۶ جمعه
(1)
(0)
طراحی و ارائه دوره های غیرحضوری «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک» و «روشهای متاآنالیز یا فراتحلیل»
طراحی و ارائه دوره های غیرحضوری «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک» و «روشهای متاآنالیز یا فراتحلیل»
قابل توجه علاقمندان مطالعات پژوهشی ثانویه، بویژه مطالعات مرور سیستماتیک (مرور ساختارمند) و همچنین روشهای متاآنالیز، 
در طول نزدیک به سه سالی که از برگزاری دوره های استاندارد 70 ساعته مرور سیستماتیک و متاآنالیز میگذرد، همواره با دو اظهار نظر از سوی فراگیران و یا علاقمندان به یادگیری و مهارت ورزی این مباحث، روبرو شدم:

1- بعلت طولانی بودن طول دوره آموزشی و تعدد جلسات آموزش حضوری، و از طرف دیگر مشغله زیاد پژوهشگران و دانشجویان، ممکن است نتوانیم در تمامی جلسات شرکت نموده، فلذا از مباحث عقب می افتیم.

2- بیش از 60 درصد این دوره ها در تهران، آن هم در برخی مراکز تحقیقات یا دانشکده ها و مابقی دوره ها نیز در برخی دانشگاههای علوم پزشکی شهرستانها (البته بنا به درخواست آن دانشگاهها) برگزار گردیده، در حالیکه بسیاری از علاقمندان در سایر دانشگاهها یا شهرستانها، امکان دسترسی و شرکت در این دوره ها را ندارند.

اینجانب به دنبال راهکار گسترش دسترسی کلیه علاقمندان در سرتاسر میهن عزیزمان بوده و سرانجام موفق به طراحی و تدوین شیوه منطقی و مقرون به صرفه ای برای شرکت غیرحضوری یا مجازی (گزینه آفلاین) این دوره های آموزشی، شدم.

بنابراین برای اولین بار در سطح کشور، از ابتدای سال جدید (1395)، دو دوره مجزای «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک» و «روشهای متاآنالیز یا فراتحلیل» که دوره اخیر، مکمل دوره مرور سیستماتیک است، را برای عرضه به علاقمندان، اساتید محترم دانشگاههای کشور، دانشجویان عزیز دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد و سایر پژوهشگران و متخصصین، آماده نمودم.
دوره مجازی متاآنالیز
در این دوره آموزشی، شرکت کنندگان «غیرحضوری»، مانند شرکت کنندگان دوره های حضوری، تمامی اسلایدها، مقالات آموزشی مفید، تمرینها و مثالها، کتب الکترونیک مفید و ... را دریافت نموده و مهمتر از همه این موارد، فیلم حاصل از رکورد صفحه نمایش بنده در زمان ارائه مطالب را نیز دریافت مینمایند. این فیلم، یک محتوای صوتی تصویری  کامل در زمینه مباحث آموزشی مختلف بوده و با کیفیت بالایی تصویربرداری شده است.
ضمنا، مشابه دوره های حضوری، در این دوره نیز، امکان دسترسی فراگیران به اینجانب (از طریق ایمیل و کانال تلگرام آمارافزار) بمنظور رفع اشکالات مختلف، بخصوص در نگارش پروتکول مرور سیستماتیک، مقالات حاصل از آن و ... ، فراهم میباشد. 

علاقمندان میتوانند برای ثبت نام در این دوره یا کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل اینجانب abkeshtkar@gmail.com مکاتبه نمایند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.