menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۵/۱۷ سه شنبه
(0)
(0)
دوره آموزشی آنلاین «نگارش مقالات کارآزماییهای بالینی با تمرکز بر استاندارد CONSORT» آغاز گردید
دوره آموزشی آنلاین «نگارش مقالات کارآزماییهای بالینی با تمرکز بر استاندارد CONSORT» آغاز گردید
همانطور که کاربران و علاقمندان به آموزشهای آمارافزار به خاطر دارند، از شهریور سال گذشته و بدنبال برگزاری یک نیازسنجی یا نظرسنجی آموزشی، نگارش مقالات علمی، بخصوص مقالات حاصل از مطالعات مقطعی و همچنین مقالات حاصل از کارآزماییهای بالینی، در بین سایر آموزشها، اولویت بالایی را بخود اختصاص داده بود. 
خوشبختانه در ایام نوروزی، دوره نگارش مقالات مطالعات مقطعی، آغاز و در اوایل تابستان سال جاری به اتمام رسید. فلذا اولویت بعدی نگارش مقالات از دیدگاه کاربران، یعنی نگارش مقالات کارآزمایی، بعنوان یکی از دوره های آموزشی تابستان سال جاری (سال 1396) تعریف و قطعی گردید.

از آنجا که دوره های تابستان 96 آمارافزار، پیش ثبت نام بهمراه نظرسنجی از شرکت کنندگان از نظر فرمت دلخواه آنان برای شرکت در این آموزشها (حضوری یا غیرحضوری) نیز انجام شد، اجرای این آموزشها با توجه به نظر اکثریت ثبت نام کنندگان که فرمت غیرحضوری بوده، برنامه ریزی گردید. در مجموع این دوره با 50 ساعت آموزش نظری و عملی، بصورت آنلاین و کلاسهای 3 ساعته هفتگی از یکشنبه 15 مرداد ماه، بین ساعات 8 تا 11 شب، آغاز گردید.
تعداد نسبتاً بالای ثبت نام شدگان این دوره آموزشی، نشان از تقاضای بالای این آموزشها در بین پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ... دارد.

لازم به ذکر است که برای اطلاع از اهداف آموزشی، عناوین سرفصلها و سایر ویژگیهای این دوره آموزشی، میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.