menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۴/۱۴ چهارشنبه
(0)
(0)
آغاز ثبت نام در دوره تابستانی مرور سیستماتیک و متاآنالیز آمارافزار
آغاز ثبت نام در دوره تابستانی مرور سیستماتیک و متاآنالیز آمارافزار
مژده به کلیه پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی، متخصصین، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و تمامی علاقمندان مباحث متدولوژی: 
ثبت نام رسمی در دوره تابستانی مرور سیستماتیک و متاآنالیز (دوره 28 مرور سیستماتیک و متاآنالیز آمارافزار)، آغاز گردید. این ثبت نام از روز 14 تیرماه، آغاز و تا 24 ساعت قبل از آغاز کلاسهای آموزشی آن (روز شنبه 7 مرداد ماه)، ادامه دارد. 
در این راستا به کلیه علاقمندانی که مرحله پیش ثبت نام خود را قبلاً از طریق وب سایت آمارافزار انجام دادند، تاکید میگردد که برای بهره برداری از بیشترین میزان تخفیفها، هر چه زودتر ثبت نام خود را قطعی نموده و بر اساس دستورالعمل ثبت نام این دوره آموزشی، اقدامات لازم را به انجام رسانند.

برای دسترسی به دستورالعمل کامل نحوه ثبت نام قطعی دوره تابستانی 96 یا «بیست و هشتمین دوره جامع طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، اینجا را کلیک نمایید.

ضمناً لازم  به یادآوری است که براساس تقویم آموزشی این دوره جامع، کل ساعات آموزش نظری و عملی، 84 ساعت میباشد. همچنین، شروع کلاسها از روز شنبه 7 مرداد و آخرین جلسه آموزشی نیز، در روز دوشنبه 27 شهریور، میباشد. مشابه روال 2 سال اخیر آمارافزار، این دوره آموزشی نیز با هدف افزایش دسترسی تمامی علاقمندان ساکن تهران و شهرستانهای کشور، دارای دو فرمت ثبت نام و شرکت بصورت «حضوری» و «غیرحضوری آفلاین» بوده و ضمناً با هدف کاهش نسبی در تردد شرکت کنندگان بمنظور حضور در کلاسها، حدود یک چهارم ساعات آموزشی، بصورت جلسات آموزشی آنلاین برگزار میگردد. 

جهت اطلاع و رفع نگرانی شرکت کنندگان، خوشبختانه در طول 7 ماه اخیر، با خرید اشتراک یک سامانه بومی ملی آموزشهای آنلاین، بستر آموزشی پایدار و منطبق بر استانداردهای جهانی این آموزشها، در آمارافزار راه اندازی گردیده و با کمال مسرّت باید اعلام نمایم که در طول این مدت، و با برگزاری بیش از 8 دوره و 200 ساعت آموزش آنلاین، سطح رضایت کاملاً مطلوب و بالایی از این سامانه وجود دارد. همچنین به گواه شرکت کنندگانی که تجربه حضور و مشارکت در وبیناریهای بین المللی و آموزشهای آنلاین برگزار شده در سطح دانشگاههای تراز اول امریکایی و اروپایی را داشتند، این سامانه نیز کاملاً با پلتفورمهای جهانی قابل رقابت بوده و حتی در مواردی نیز دارای برتریهایی است که موجب خشنودی کاربر ایرانی است. فلذا تغییر بستر آموزش حضوری به آنلاین، کاملاً بر اساس اثربخشی و کارآمدی پیش بینی شده، صوت گرفته است. ضمن اینکه حتماً همه علاقمندان به دوره های آموزشی آمارافزار این تجربه را نیز دارند که با دریافت فیلم رکورد شده از کلیه جلسات آنلاین، چنانچه در موارد نادری، رخداد نامطلوبی موجبات کندی سرعت اینترنت یا اختلال در دریافت دیتای آموزشی شود، جای هیچگونه نگرانی برای کاربر این دسته از آموزشها، ایجاد نمیکند. 

در پایان، یکبار دیگر از همه علاقمندان مطالعات پژوهشی ثانویه، بخصوص مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل)، دعوت مینمایم که با توجه به اهمیت و جایگاه این دسته از مطالعات و نقشی که این مطالعات در ارتقاء کمّی و کیفی رزومه متخصصین، اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، داشته و دارد، با فراگیری و کسب دانش و مهارت مورد نیاز برای طراحی، اجراء و بخصوص نگارش مقالات حاصل از این دسته از مطالعات، توانمندی خود را بشکل چشمگیری افزایش دهید.

با آرزوی موفقیت روزافزون شما عزیزان- عباس کشتکار
14 تیر ماه 1396
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.