menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۹/۲۴ یکشنبه
(0)
(0)
مژده به علاقمندان یادگیری مرور سیستماتیک و متاآنالیز؛ امکان ثبت نام گروهی در دوره 41 فراهم گردید
مژده به علاقمندان یادگیری مرور سیستماتیک و متاآنالیز؛ امکان ثبت نام گروهی در دوره 41 فراهم گردید

بدنبال درخواستهای مکرّر علاقمندان، بخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته ها و گرایشهای مختلف، دو تغییر در دوره فرا روی مرور سیستماتیدرک و متاآنالیز (دوره چهل و یکم)، ایجاد گردید:

 

اگر در مورد چهل و یکمین دوره مرور سیستماتیک و متاآنالیز، اطلاع ندارید و میخواهید که با سرفصلها و ویژگیهای این دوره آموزشی جامع، از قبیل مدت زمان آموزش و ... اطلاعات کاملی کسب نمایید، اینجا را کلیک نمایید.

 

اما بدنبال اطلاع رسانی در خصوص ثبت نام و برگزاری این دوره، دو تغییر ایجاد شده، بدنبال درخواستهای شما علاقمندان، بشرح ذیل میباشد:

 

اول اینکه شروع این دوره که قرار بوده از پنجشنبه 28 آذر ماه، اولین روز این دوره جامع باشد، به پنجشنبه هفته آینده آن، یعنی روز 5 دی ماه، منتقل گردید.

 

دومین تغییر نیز امکان ثبت نام گروهی برای علاقمندان با تخفیفهای بی نظیر میباشد که با این فرصت بینظیر، عملا شما میتوانید با تشکیل تیمها یا گروهها 4-2 نفره (حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر)، و با پرداخت شهریه ای که در حدود 40 تا 60 درصد ثبت نام یک فرد شرکت کننده در این دوره است، از مباحث این دوره آموزشی 96 ساعته، بطور کامل و جامع، بهره مند گردید.

 

بمنظور مقایسه، دو جدول زیر، بترتیب در جدول الف، شهریه شرکت کنندگان فردی و جدول ب، شهریه علاقمندان به ثبت نام گروهی (تیمی)، آورده شده است:

 

جدول الف) شهریه علاقمندان به ثبت نام فردی، به تفکیک دو فرمت ثبت نام حضوری و غیرحضوری و همچنین سابقه شرکت در دوره های قبلی آمارافزار

 

 

جدول ب) شهریه علاقمندان به ثبت نام گروهی (تیمی) به تفکیک تعداد اعضای تیم (بین حداقل 2 نفر تا حداکثر 4 نفر) که تا حداکثر ساعت 24 سه شنبه 3 دی ماه امکان بهره مندی از این فرصت وجود دارد:

 

 

 

لازم به ذکر است که امکان بهره مندی از تخفیفهای زمانی مندرج در جدول الف و همچنین بهرهمندی از تخفیفهای بی نظیر ثبت نام گروهی (تیمی) که در جدول ب، مشخص گردیده است، مشروط به این است که مبالغ شهریه های این دوره آموزشی، حداکثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 3 دی ماه، از طریق سامانه نئولج به آدرس www.neolej.ir واریز گردد.

 

به امید برگزاری یک دوره بی نظیر و اثربخش دیگر در حیطه مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.