menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۳/۲۰ دوشنبه
(0)
(0)
پیش ثبت نام در دوره آموزشی ملاحظات مهم در مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات ارزش تشخیصی
پیش ثبت نام در دوره آموزشی ملاحظات مهم در مرور سیستماتیک و متاآنالیز مطالعات ارزش تشخیصی

همانطور که قبل از برگزاری «سومین دوره از طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی» وعده داده بودم و همچنین علی رغم درخواستهای مکرر برخی عزیزان شرکت کننده در دوره های جامع مرور سیستماتیک و متاآنالیز که خواهان یادگیری این دسته از مرورهای سیستماتیک و متاآنالیزهای مرتبط بودند، همیشه پیش نیاز یادگیری و کسب مهارتهای مورد نیاز برای طراحی، اجراء و تحلیل آماری مطالعات اولیه ارزش تشخیصی، مطرح میگردید. حال با برگزاری این دوره پیش نیاز و همچنین قول بنده، یک دوره آموزشی 15 ساعته برای کسب دانش و مهارتهای مرتبط با این دسته از مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (گروه ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی)، طراحی نموده ام. حال برای کسب اطلاعات کلی مرتبط با این دوره آموزشی و همچنین نظرسنجی از علاقمندان برای انتخاب فرمت مورد نظر آنها، پیش ثبت نام انجام میگیرد. 

 

دوره آموزشی 15 ساعته

ملاحظات مهم در مرورهای سیستماتیک و متاآنالیزهای

مطالعات ارزش تشخیصی و مدلهای پیش بینی

 

گروه هدف این دوره:

افرادیکه در گرایشها و رشته های علمی مشغول پژوهش هستند که در فیلد ایشان، مطالعات اولیه ارزش تشخیصی و یا مدلهای پیش بینی، بخش قابل توجهی از مطالعات اولیه آنها را بخود اختصاص میدهد.

 

پیش نیازهای این دوره آموزشی:

افرادیکه دارای هر دو شرط زیر باشند، بهترین پیش نیاز در مورد آنها اتفاق افتاده است و میتوانند مناسبترین گروه هدف این دوره آموزشی باشند؛

1- فراگیرانی که در یکی از دوره های جامع مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز آمارافزار شرکت نموده باشند و یا اینکه با متدولوژی این مطالعات آشنایی کافی داشته باشند و یا دارای حداقل یک مقاله مرور سیستماتیک و متاآنالیز باشند.

2- فراگیرانی که در یکی از دوره های سه گانه مطالعات ارزش تشخیصی آمارافزار (اسفند 94، مرداد 97 یا اردیبهشت 98) شرکت نمود و یا اینکه با متدولوژی این مطالعات آشنایی کافی داشته و یا دارای حداقل یک مقاله حاصل از مطالعات ارزش تشخیصی یا مدلهای پیش بینی باشند.

 

بمنظور تعیین فرمت مناسب برای این دوره آموزشی 15 ساعته، میتوانید در این لینک، پیش ثبت نام خود را انجام دهید.

 

نتیجه تا چند روز آینده (حداکثر 27 خرداد ماه)، به اطلاع شما گرامیان خواهد رسید.

 

با آرزوی موفقیت شما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.