menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۷/۶/۱۴ چهارشنبه
(0)
(0)
وبینار دیگری بمناسبت هفته جهانی داوری: «راهکارهای ارتقاء رزومه از طریق داوری نشریات معتبر»
وبینار دیگری بمناسبت هفته جهانی داوری: «راهکارهای ارتقاء رزومه از طریق داوری نشریات معتبر»

 یکی از فعالیتهای علمی که طی دو تا سه دهه اخیر، تدریجاً بعنوان یکی از وظایف پژوهشگران و محققین آکادمیک و حتی متخصصین غیرآکادمیک، در سطح بین المللی مورد قبول قرار گرفته است، داوری مستندات و خروجیهای فعالیتهای پژوهشی است.  واژگان Peer reviewing به معنی «داوری توسط همتایان» بوده و این فعالیت با گستردگی کمی و کیفی ژورنالهای علمی پژوهشی در سطوح جهانی و منطقه ای، نیز در حال گسترده تر شدن است.

بسیاری از متخصصینی که به این وظیفه مشغولند، همیشه یکی از مزیتهای این فعالیت را تبحّر بالاتر خود در زمینه نگارش متون علمی و پژوهشی ذکر میکنند. به عبارت دیگر، هر چه بیشتر مقاله داوری کنیم، بیشتر در حیطه نگارش علمی، تسلط پیدا خواهیم نمود.

اما یکی از محدودیتهایی که بخصوص پژوهشگران جوان و متخصصینی که بتازگی فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده اند، ذکر میکنند این است: در جهانی که عمده انتخاب و تصمیم برای ورود به داوری، با مکاتبه یکطرفه ژورنالها (منظور سردبیران، سردبیران بخشهای خاص مجله و ...) صورت میگیرد، چگونه یک محقق آماتور میتواند در این زمینه نقش آفرینی نماید. 

هدف این وبینار یا دوره آموزشی شش ساعته این است که به کلیه علاقمندان کمک نماید تا از مسیرها یا راهکارهای نوینی که در شرایط عصر حاضر برای این منظور پیش بینی شده، برای توسعه کمی و کیفی فعالیتهای داوری، استفاده نمایند. دیگر در شرایط فعلی، محدودیتهای بیشمار دوران قبلی برای ورود به عرصه فعالیتهای داوری وجود ندارد. 

 

 این وبینار شش ساعته (دو جلسه سه ساعته) نیز همانند وبینار قبلی با حمایت و همکاری «ژورنال نظریه پردازی در چشم پزشکی»، برگزار خواهد گردید. 

 

در این وبینار، ضمن آشنایی با چارچوبها و راهکارهای داوری نوین در فضای ناشرین و ژورنالهای علمی معتبر، با راهکارهای عملی و کاربردی آشنا خواهید شد که به سرعت شما را در این زمینه حرفه ای نموده و در کنار آن، رزومه علمی پژوهشی شما را نیز ارتقاء خواهد داد.

شهریه یا مبلغ سرمایه گذاری برای این وبینار، یکصد و پنجاه هزار تومان تعیین گردیده که برای علاقمندانی که تا قبل از پایان روز 19 شهریور ماه، ثبت نام خود را قطعی نمایند، تخفیف قابل توجهی در نظر گرفته شده است. این افراد برای ثبت نام در این وبینار، فقط مبلغ شصت هزار تومان، پرداخت مینمایند.

 

ضمناً همانند تمام آموزشهای آنلاین یا وبینارهای آمارافزار، فیلمهای کامل رکورد شده از کل جلسات آموزشی این وبینار، برای کلیه شرکت کنندگان (کلیه افرادیکه ثبت نام نموده اند)، ارسال خواهد گردید. بنابراین جای هیچگونه نگرانی برای افرادی که بهر دلیلی نمیتوانند در یک یا هر دو جلسه این وبینار شرکت نمایند، وجود ندارد.

 

برای ثبت نام در این وبینار بسیار کاربردی و ارزشمند، به این لینک مراجعه فرمایید.

 

موفقیت شما عزیزان آرزوی ماست

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.