menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۷/۶/۱۴ چهارشنبه
(0)
(0)
اولین رویداد آموزشی بمناسبت هفته جهانی داوری: وبینار رایگان فرمتهای نوین داوری
اولین رویداد آموزشی بمناسبت هفته جهانی داوری: وبینار رایگان فرمتهای نوین داوری

از سال 2015، موسسه غیرانتفاعی ORCID، موسسه خیریه Sense About Science و شبکه پژوهشی موسوم به Science Open این هفته را با عنوان «هفته داوری» یا “Peer Review Week” نامگذاری نمودند. البته روزهای پیش بینی شده برای این هفته در طول سه سال گذشته کمی با یکدیگر تفاوت داشت، اما در همه موارد در روزهای ماه سپتامبر بوده است. 
در یکی دو سال اخیر، شعاری را نیز برای این هفته در نظر گرفتند که با اطلاع رسانی این شعار در گروههای هدف، یکی از جنبه های این موضوع نیز به بحث و تبادل نظر گذاشته شود. همینطور که برای «هفته داوری سال 2018» که در روزهای 10 تا 15 سپتامبر (مصادف با 19 تا 24 شهریور ماه) پیش بینی شده، شعار «تنوّع در داوری» در نظر گرفته شده است.

 

 

اما به موازات برنامه ها و رویدادهای آموزشی و اطلاع رسانی بین المللی، موسسه آمارافزار نیز تلاش نمود تا با برگزاری چند رویداد آموزشی مورد نیاز در سطح کشور و با هدف بزرگداشت این هفته، خلاء اطلاع رسانی در این زمینه مهم و مورد نیاز کشور را تغییر دهد.
خوشبختانه در این راستا، یکی از ژورنالهای بسیار قوی و معتبر بین المللی که برخی مدیران و موسسین آن از بین جامعه فرهیختگان کشور هستند، یعنی ژورنال «نظریه پردازی در چشم پزشکی»، برای حمایت و برگزاری این رویدادها، اعلام آمادگی نمود.

 

 

بنابراین اولین برنامه های آموزشی پیش بینی شده که اتفاقاً یک وبینار رایگان برای شما کاربران و علاقمندان مباحث علمی و پژوهشی است، اطلاع رسانی میگردد:

وبینار رایگان «آشنایی با فرمتهای نوین داوری در سطوح بین المللی» که در روز سه شنبه 20 شهریور، یعنی روز دوم هفته جهانی داوری بین ساعت 19 تا 22 برگزار میگردد.

 

 

خوشبختانه فرمت وبینار (یا آنلاین) این فرصت را در اختیار تمامی علاقمندان در سطح کشور و حتی فارسی زبانان عزیز در هر کجای جهان، قرار میدهد تا با ثبت نام و شرکت در این رویداد، به مطالب مهم این آموزش نیز دسترسی داشته باشند.
 

لازم به ذکر است که مطابق با استاندارد آمارافزار در آموزشهای آنلاین، فیلم کل این وبینار پس از برگزاری در اختیار تمامی ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت. فلذا در صورتیکه هر یک از علاقمندان، در زمان برگزاری، به هر علتی نتوانند در این وبینار شرکت نمایند، یا بدلیل مشکلات اینترنتی خود با قطع این برنامه مواجه شوند، جای هیچگونه نگرانی وجود نداشته و با اطمینان خاطر میتوانند از محتوای کامل این آموزش، بهره مند گردند.

 

حال علاقمندان میتوانند برای ثبت نام در این وبینار رایگان از طریق این لینک اقدام فرمایند.

 

موفقیت شما عزیزان آرزوی ماست.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.