menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۱/۲۷ یکشنبه
(0)
(0)
ثبت نام بیست و ششمین دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز گردید
ثبت نام بیست و ششمین دوره «طراحی، اجراء و نگارش مرور سیستماتیک و متاآنالیز» آغاز گردید
پیرو درخواستها و استقبال مکرر جامعه دانشگاهی و پژوهشی کشور، اعم از اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران، متخصصین، دانشجویان و بخصوص دانشجویان دکترای تخصصی از کارگاهها و دوره های آموزشی برگزار شده با موضوع «مرور سیستماتیک و متاآنالیز»، ثبت نام اولین سری دوره آموزشی در سال 1396 رسماً آغاز گردید. این دوره آموزشی 85 ساعته با هدف ارتقاء دانش و مهارت این افراد در زمینه طراحی، اجراء و مهمتر از همه نگارش مطالعات یا مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تدوین گردیده و تا کنون بیش از 20 سری از این دوره های آموزشی در سطح تهران یا سایر دانشگاههای استانهای مختلف کشور، برگزار گردیده است.

ثبت نام این دوره آموزشی تا تاریخ 10 اردیبهشت ادامه داشته و شرکت کنندگانی که قصد استفاده از تخفیف ثبت نام در این دوره را دارند، تا قبل از 6 اردیبهشت، بدین منظور اقدام فرمایند. ضمناً این دوره آموزشی، از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز گردیده و در هفته یک جلسه حضوری (به مدت 5.5 ساعت) و یک جلسه آنلاین یا مجازی (به مدت 3 ساعت) داشته که در مدت 10 هفته اجراء میگردد. در این دوره آموزشی، کلیه شرکت کنندگان یک عنوان پژوهشی مرور سیستماتیک انتخاب نموده و از ابتدای دوره تا انتهای آن، دانش و مهارت مربوطه را کسب مینمایند که چگونه یک پروژه مرور سیستماتیک را از A تا Z آن طراحی و اجراء و در نهایت آنرا به مرحله نگارش مقاله درآورند. لازم به یادآوری است که یکی از نکات منحصر بفرد این دوره این است که شرکت کنندگان، امکان انتشار حداقل 2 مقاله از یک عنوان مرور سیستماتیک را پیدا مینمایند (یک عنوان مقاله حاصل از پروتکول این مطالعه و یک عنوان نیز مقاله حاصل از اجرای کل پروژه).

چنانچه قصد دارید، ضمن کسب اطلاعات کافی در مورد ضرورتهای این دسته از مطالعات، با سرفصلهای این دوره آموزشی، شیوه های شرکت در این دوره، شهریه دوره و نحوه پرداخت و ...، نیز آشنا شوید، بر روی اینجا کلیک نمایید.

همچنین، در صورتی که قصد دارید فیلم آموزشی کوتاهی در مورد ضرورتهای مطالعات مرور سیستماتیک و فواید آن در شرایط فعلی برای پژوهشگران کشور و سایر مطالب مرتبط با این مطالعات، با تدریس مدرس این دوره (دکتر کشتکار) ببینید و بشنوید، بر روی اینجاکلیک نمایید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.