menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۸/۱۰ چهارشنبه
(0)
(0)
دو کارگاه آموزشی «نگارش مقالات» و «طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک» در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد
دو کارگاه آموزشی «نگارش مقالات» و «طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک» در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد
پیرو هماهنگیهایی که از حدود 4 ماه قبل با اینجانب صورت گرفته بود، دو دوره کارگاه آموزشی 2 روزه «نگارش مقالات علمی» و «طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک» با درخواست معاونت تحقیقات و فنآوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان، برگزار  گردید. 

در طی روزهای دو شنبه تا چهارشنبه (8 تا 11 آبان ماه 1396) دو کارگاه 2 روزه فوق برگزار گردید. در این دو کارگاه آموزشی، اعضای هیات علمی دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی تابعه این دانشگاه از رشته ها و گرایشهای مختلف حضور داشتند.

در کارگاه 2 روزه اول (نگارش مقالت علمی)، مبانی و راهکارهای نگارش علمی با تاکید بر روندهای نوظهور یا روندهای جدید، تدریس گردید. هدف از این کارگاه، تغییر و اصلاح رویکرد اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه در مورد چگونگی برخورد با این روندهای نوظهور بوده تا بتوانند در شرایط دنیای در حال تغییر، به مسوولیت حرفه ای خود در عالی ترین و مطلوبترین شکل ممکن، عمل نمایند.

در کارگاه مرور سیستماتیک، تلاش گردید تا ابتدا اعضای محترم هیات علمی و پژوهشگران شرکت کننده در این دوره آموزشی، با مبانی، جایگاه کاربرد و منطق مطالعات مرور سیستماتیک در حیطه های مختلف علوم پزشکی و سلامت آشنا شده، تا بتوانند جایگاه ایده ها یا عناوینی که در ذهن دارند، بشکل عملی و واقعیتری، تبدی لبه پروژه های مشخص و تعریف شده، مرور سیستماتیک نمایند.

از آنجا که قبل از برگزاری کارگاه (حتی از ابتدای مذاکرات مسوولین این دانشگاه با بنده)، به محدودیت بسیار شدید زمان یا مدت دوره، با توجه گستردگی مباحث زیرمجموعه (84 ساعت آموزش نظری و عملی) اشاره گردیده بود، درخواست اکثریت اعضای محترم هیات علمی، توسعه یا گسترش روزها یا مدت زمان بیشتر برای این دوره، بود.

ضمناً از این لینکها میتوانید اخبار مربوطه به این دوره های آموزشی یا کارگاههای آموزشی را دنبال نمایید:

انعکاس خبر برگزاری این دوره های آموزشی در خبرآنلاین

انعکاس خبر برگزاری این دو دور ه آموزشی در وبدای لرستان و وب سایت دانشگاه علوم پزشکی لرستان


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.