menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۸/۶ شنبه
(0)
(0)
مژده به دوستداران و علاقمندان مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز: دوره جدید در پاییز 96
مژده به دوستداران و علاقمندان مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز: دوره جدید در پاییز 96
پیرو درخواستهای مکرر علاقمندان مباحث مرتبط با طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، دوره پاییزی سال 1396، تحت عنوان «سی و دومین دوره طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز» از 5 آذرماه آغاز خواهد گردید.

این دوره آموزشی، مطابق با دوره های جامع (یا استاندارد) آمارافزار برای یادگیری و کسب مهارتهای لازم برای طراحی و اجرای یک مطالعه مرور سیستماتیک از ابتدا تا انتها و همچنین، یادگیری و کسب مهارتهای مورد نیاز برای طراحی و اجرای یک متاآنالیز، طراحی و تدوین گردیده و مدت زمان این دوره آموزشی، 84 ساعت آموزش نظری-عملی خواهد بود.

این دوره آموزشی، همانند بسیاری از دوره های جامع آمارافزار، به دو فرمت حضوری و غیرحضوری برگزار شده و کل محتوای دوره در قالب 11 جلسه آموزش حضوری (از 9 صبح تا 3 عصر) و 8 جلسه آنلاین (از 8 تا 11 شب) ارائه میگردد که مجموعاً 84 ساعت میباشد. لازم به ذکر است که علاوه بر این مدت زمان، دو جلسه 4 ساعته (مجموعاً 8 ساعت) نیز برای رفع اشکال شرکت کنندگان و با انتخاب این عزیزان، اختصاص خواهد یافت.

لازم به ذکر است که فراگیران غیرحضوری، محتوای رکورد شده (بصورت فیلم با کیفیت full HD) جلسات حضوری را دریافت نموده و در جلسات آنلاین نیز میتوانند شرکت نمایند.

ضمناً فیلم کلیه جلسات (اعم از حضوری یا آنلاین) در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. 

کلیه علاقمندانی که تمایل به شرکت در این دوره آموزشی ارزشمند و بسیار کاربردی دارند، میتوانند از طریقاین لینک، فایل اطلاع رسانی این دوره آموزشی را دریافت نموده و براساس شرایط خود، در یکی از فرمتهای حضوری یا غیرحضوری این دوره، ثبت نام نمایند.

با آرزوی موفقیت همه علاقمندان 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.