menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۷/۵/۹ سه شنبه
(0)
(0)
دوره های آموزشی سطح بنده شده مرتبط با کارآزماییهای بالینی در آمارافزار (بخش سوم: آشنایی با فرمت دوره ها و استفاده از تخفیفها)
دوره های آموزشی سطح بنده شده مرتبط با کارآزماییهای بالینی در آمارافزار (بخش سوم: آشنایی با فرمت دوره ها و استفاده از تخفیفها)
شیوه ارائه سطوح مختلف دوره آموزشی «جامع کارآزماییهای بالینی»
در جدول زیر فرمت یا شیوه ارائه هر یک از دوره های سطوح یاد شده (سطح 1 تا 3)، بهمراه مدت زمان و شهریه هر دوره (بدون احتساب تخفیف)، خلاصه گردیده است:
 
سطحنام / موضوع دوره آموزشیشیوه ارائهمدت زمان دورهشهریه (تومان)
1عمومی و خواندن
مقالات کارآزمایی / مطالعه مداخله ای
آنلاین (غیرحضوری)15 ساعت175،000
2طراحی، اجراء و تحلیل آماری
کارآزماییها / مطالعات مداخله ای
حضوری
غیرحضوری
60 ساعت +
15 ساعت (رفع اشکال)
حضوری: 725،000
غیرحضوری: 625،000
3نگارش مقالات کارآزمایی بالینی /
مطالعات مداخله ای
حضوری
غیرحضوری
55 ساعت +
20 ساعت (رفع اشکال)
متعاقباً اعلام خواهد گردید
لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:
  • دوره سطح 1، فقط بصورت آنلاین ارائه خواهد گردید. علاقمندان برای شرکت در دوره های سطح 2 و 3، میتوانند در یکی از فرمتهای حضوری یا غیرحضوری، ثبت نام نمایند.
  • شرکت کنندگان غیرحضوری، بجای محتوای تدریس شده در کلاسهای حضوری، فیلم رکورد شده جلسات با صدای مدرس و همراه با اسلایدها (بصورت فایل تصویری) با کیفیت HD را دریافت مینمایند. البته اسلایدها، تمرینها، پاسخ تمرینها، کتب آموزشی و ... برای کلیه شرکت کنندگان ارسال میگردد. ضمناً براساس تجربه دوره های آموزشی قبلی، رضایت مطلوب از فرمت غیرحضوری (دریافت فیلمهای رکورد شده و کیفیت آنها) وجود داشته است.
  • ضمناً در دوره های سطح 2 و 3، محتوای اصلی یا مباحث منطبق با سرفصلهای این دوره (ساعات آموزش نظری و عملی که بترتیب 60 و 55 ساعت آموزش است)، بصورت کلاسهای حضوریارائه خواهد گردید. همچنین کلاسهای آنلاین به حل تمرینهای عملی، پاسخ به سوالات شرکت کنندگان و رفع اشکالات اختصاص خواهد یافت. بنابراین شرکت کنندگان غیرحضوری نیز میتوانند برای رفع اشکالات خود از کلاسهای آنلاین (رفع اشکال) استفاده نمایند، چون شرکت در کلاسهای آنلاین، برای کلیه شرکت کنندگان میسّر است.
لازم به ذکر است که شهریه های فوق، شهریه های بدون تخفیف این مجموعه بوده و تخفیفهای قابل توجهی برای علاقمندان به یادگیری و فراگیری این آموزشها در نظر گرفته شده است که این تخفیفها در سه ایتم، دسته بندی شده است:
  • علاقمندانی که در دو سطح 1 و 2 این دوره جامع، بصورت یکجا، ثبت نام نمایند از 10% تخفیف بهره مند خواهند گردید (ایتم ثبت نام همزمان).
  • علاقمندانی که در هر یک از دوره های 32 ، 33، 34، 35 و 36 مرور سیستماتیک و متاآنالیز اینجانب (دوره های 32 و 36 از سری دوره های آمارافزار بوده و مابقی دوره ها در دانشگاههای علوم پزشکی گلستان، گیلان و بابل برگزار گردیده است و این تخفیف شامل حال تمام دوستان شرکت کننده این دوره ها اعم از دوره های آمارافزار یا همکاران دانشگاههای یاد شده، میگردد)، دوره نگارش مقالات کارآزماییهای بالینی (سال 96 و 97)، دوره محاسبه حجم نمونه و توان (سال 96 و 97)، دوره تحلیل جامع آماری برای نگارش مقالات شرکت نموده اند، نیز مشمول 10% تخفیف شرکت کنندگان قبلی خواهند بود.
  • علاقمندانی که قبل از ساعت 24 روز دوشنبه 22 مرداد ماه، وجه ثبت نام را واریز فرمایند، از 10% تخفیف زمانی، برخوردار خواهند گردید (ایتم تخفیف ثبت نام سریع)
لازم به ذکر است که هر یک از ایتمهای سه گانه فوق، مستقل از یکدیگر بوده و یک فرد شرکت کننده میتواند از مجموع دو یا سه عامل تخفیفی فوق نیز بصورت توامان، بهره مند گردد. بدیهی است که مجموع دو عامل تخفیف را به 20 درصد و سه عامل نیز به 30 درصد، افزایش خواهد داد.
دوره سطح 3 از این دوره جامع، در پاییز سال جاری برگزار خواهد گردید. البته بدیهی است که مطابق روال پیشین آمارافزار، ثبت نام در دوره سطح 3، برای شرکت کنندگان سطوح 1 و 2، با تخفیفهای قابل ملاحظه همراه خواهد بود که  متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید.

...... ادامه دارد .......

نحوه ثبت نام در دوره سطح 1 (دوره آموزشی پایه یا عمومی کارازماییها و نحوه خواندن، درک و تفسیر مقالات کارآزمایی) را از اینجا مطالعه فرمایید. 

نحوه ثبت نام در دوره سطح 2 (دوره آموزشی طراحی، اجراء و تحلیل آماری کارآزماییها) یا نحوه ثبت نام در دو دوره سطح 1 و 2 را با تخفیفهای ویژه، را از اینجا مطالعه فرمایید. 

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.