menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۸/۳/۵ یکشنبه
(1)
(1)
سی و نهمین دوره طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، در تابستان 98، برگزار میگردد
سی و نهمین دوره طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، در تابستان 98، برگزار میگردد

مطابق با روال 7 سال گذشته و بدنبال پیگیریهای مکرّر شما بزرگواران و علاقمندان به مباحث پژوهشی،

سی و نهمین دوره جامع طراحی، اجراء و نگارش مطالعات مرور سیستماتیک و متاآنالیز (فراتحلیل)

در تابستان سال 1398، به دو فرمت حضوری و غیرحضوری، برگزار میگردد. 

 

مدت زمان این دوره، مشتمل بر:

- 84 ساعت آموزش نظری و عملی که در قالب 11 جلسه هفتگی (روزهای پنجشنبه هر هفته از 6 تیر ماه به بعد) و هر روز حداقل 7.5 ساعت آموزش تمام وقت

- چندین جلسه آنلاین برای خواندن مقالات و ارزیابی نقّادانه آنها

- جلسات رفع اشکال آنلاین (حداقل 4 جلسه در طول 11 هفته دوره آموزشی)

- دو جلسه رفع اشکال حضوری

 

که مجموع این جلسات به اضافه بر 84 ساعت آموزش نظری و عملی، محتوای این دوره کاربردی و ارزشمند را به 120 ساعت خواهند رساند.

 

گروه هدف یا شرکت کنندگان این دوره آموزشی:

در این دوره، طراحی و آماده سازی محتوا و  بخصوص مثالهای مورد استفاده در دوره، بگونه ای است که متخصصین، اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی اعم از کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی، دستیاران تخصصی و فوق تخصصی و کلیه علاقمندان از تمامی رشته ها و گرایشهای علمی، میتوانند در این دوره شرکت نمایند.

 

این رشته ها و گرایشها، عبارتند از:

علوم پزشکی (علوم بهداشتی، توانبخشی و سایر گرایشها و رشته‎ها)

علوم پایه پزشکی (بیوشیمی، ژنتیک، ایمونولوژی، میکروبیولوژی و ...)

علومپرستاری،پیراپزشکیومامایی(بهداشتباروریو...)

علوم انسانی (رشته‏های روانشناسی، علوم اجتماعی و ...)

علوممدیریت (مدیریت بازرگانی، اقتصاد، مدیریت بیمارستان و ...)

علوم کشاورزی (محیط زیست، دامپروری، دامپزشکی و ...)

علوم مهندسی (مهندسی نرم‎افزار، مهندسی پزشکی، مهندسی صنایع و ...)

علوم بین‏ رشته‏ای (فنآوری اطلاعات، کتابداری، سلامتدربلایاو ...)

و سایر رشته ها یا گرایشهای علمی .....

 

بدیهی است که انتخاب نوع مثالها و مقالات مورد استفاده در تدریس این دوره با توجه به ترکیب رشته ها و گرایشهای علمی شرکت کنندگان، صورت خواهد گرفت.

به عبارت دیگر، حتی اگر از یک رشته یا گرایش علمی، فقط و فقط یک نفر از شما علاقمندان در این دوره شرکت داشته باشید، مطمئن باشید که برای آن گرایش نیز، مثال و مقاله کاربردی مرتبط با آن رشته، ارائه خواهد گردید. 

 

ماهیت این دوره آموزشی، «پروژه محور» و مبتنی بر کارهای عملی متعدد بوده، بنحویکه از کلیه شرکت کنندگان درخواست میگردد که از جلسات آغازین این دوره و در زمان انتخاب موضوع یا عنوان پروژه مرور سیستماتیک و متاآنالیز، یک عنوان انتخاب و همراه و همگام با مباحث این دوره، پروژه خود را تکمیل نموده و در انتهای دوره، همه تلاش مدرس این دوره این است که همانند حدود 40 درصد از شرکت کنندگان و فراگیران دوره های قبلی، شما نیز به حداقل یک مقاله حاصل از پروژه تعریف شده، دست پیدا کنید.

 

جهت استحضار شما، تمامی مقالات منتشر شده فراگیران دوره های قبلی که از خدمات این دوره برخوردار بودند (رفع اشکالات پروتکول مرور سیستماتیک، رفع اشکال و مشاوره در زمان اجرای پروژه و همچنین نگارش مقاله و حتی رفع اشکالات و کامنتهای داوران و ....)، هیچگاه در ژورنالهای با IF (ضریب تاثیر) کمتر از 2 نبوده و حتی در مواردی که فراگیر یا شرکت کننده محترم این دوره به توصیه های مدرس توجه نموده بود، انتشار در ژورنالهای Q1 (چارک اول رشته مربوطه بر اساس شاخص ضریب تاثیر) و حتی ژورنالهای 10 درصد اول آن رشته، نیز میسر گردید.

 

بمنظور دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد اهمیت این دسته از مطالعات در ارتقاء رزومه محققین و متخصصین، بخصوص متخصصین جوان و دوستانی که بتازگی در مسیر آکادمیک، قدم گذاشته اند، وبینار رایگانی در دهه پایانی خرداد ماه برگزار خواهد گردید تا ابهامات و سوالات همه علاقمندان و محققین در موضوعات مرتبط پیشگفت، مرتفع گردد تا بتوانید در فضای شفاف و به دور از ابهام، تصمیم گیری نمایید.

 

همچنین مطابق با روال دوره های پیشین، امکان شرکت در جلسه اول این دوره بصورت رایگان، برای علاقمندانی که تا زمان برگزاری دوره، بهر دلیلی نتوانسته اند تصمیم بگیرند، فراهم میباشد. برای استفاده از این امکان، تا قبل از پایان مهلت ثبت نام قطعی، باید درخواست خود را ارسال فرمایید.

 

فرمت ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی، به دو صورت «حضوری» و «غیرحضوری» میباشد. گزینه غیرحضوری میتواند برای کلیه شرکت کنندگان ساکن شهرستانهای کشور و یا کلیه علاقمندانی که بهر دلیلی نمیتوانند در جلسات حضوری این دوره شرکت نمایند، مورد استفاده قرار گیرد. بدین منظور و برای استفاده حداکثری از این دوره آموزشی، کلیه جلسات، با کیفیت HD و از روی اسکرین مدرس، رکورد شده و بصورت فیلمهای ویدیویی در اختیار کلیه شرکت کنندگان، قرار میگیرد. لازم به ذکر است که شرکت کنندگان غیرحضوری، بجز جلسات اصلی این دوره (جلسات روزهای پنجشنبه)، در بقیه جلسات آموزشی و رفع اشکال (یعنی جلسات آنلاین، جلسات رفع اشکال و ....)، میتوانند حاضر شده و از محتوای اینگونه جلسات بطور مستقیم استفاده فرمایند.   

 

از آنجا که در حال حاضر، شهریه این دوره، بطور دقیق مشخص نشده است، امکان «پیش ثبت نام» در این دوره وجود دارد. فرایند پیش ثبت نام برای یکایک افراد رایگان بوده و میتوانید از اینجا، اطلاعات خود را وارد نموده و پیش ثبت نام را انجام دهید. با انجام فرایند پیش ثبت نام، ضمن اطلاع رسانی مستقیم در زمان آغاز ثبت نام، به وبینار آشنایی با دوره سی و نهم نیز، دعوت خواهید گردید.

 

منتظر اطلاعات بعدی باشید.

به امید برگزاری دوره ای پربار و مفید!

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.