menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۵/۹/۹ سه شنبه
(2)
(2)
وبگاه آمارافزار محیطی است برای ارتقاء دانش و مهارت شما دانش پژوهان، دانشجویان،


در این راستا، بصورت ادواری و بسته به ضرورتهای مختلف، برنامه های نظرسنجی و نیازسنجی مختلفی طراحی و برای مشارکت کاربران در این صفحه، قرار داده میشود.
البته آمارافزار، در برنامه های نظرسنجی، بمنظور ارج نهادن به وقت و همفکری شما عزیزان، مشوقی در نظر گرفته است. این مشوق عبارت است از 5 درصد تخفیف در شهریه یک برنامه آموزشی یا کارگاه برگزار شده توسط آمارافزار.

نظرسنجی از کاربران آمارافزار در باره دوره «نگارش مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز»: جدید

پیرو درخواستهای مکرر جمعی از کاربران آمارافزار، مبنی بر برگزاری یک دوره مستقل از دوره جامع، با هدف آموزش اختصاصی به علاقمندان برای نگارش مقالات مرور سیستماتیک و متاآنالیز، نظرسنجی تحت این عنوان طراحی گردیده که خود نوعی پیش ثبت نام نیز برای افرادی که موافق برگزاری این دوره هستند، محسوب میگردد. برای ورود به این نظر سنجی، اینجا را کلیک نمایید.

نظرسنجی از کاربران آمارافزار در باره فرصت استفاده از «تعطیلات نوروزی»:
همانطور که میدانید، برای بسیاری از پژوهشگران گرامی، اعضای محترم هیات علمی جوان و با نشاط و همچنین دانشجویان پرتلاش مقاطع ارشد و دکترا، ایام تعطیلات نوروزی و حول و حوش آن (یعنی از حدود 15 اسفند تا 20 فروردین) که تقریباً یک بازه زمانی یکماهه را در برمیگیرد، میتواند منشا فعالیتهای علمی، آموزشی و پژوهشی مختلفی باشد. هدف از این نظر سنجی این است که اگر موافق استفاده از این فرصت برای تقویت دانش و مهارتهای مورد نیازتان هستید، از طریق این لینک، وارد این نظرسنجی شوید.


نیازسنجی از کاربران آمارافزار در باره شرکت در برنامه آموزشی «نگارش مقالات از صفر تا صد»:
پژوهشگران گرامی، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز، این پرسشنامه با هدف طراحی یک دوره آموزشی تحت عنوان «نگارش مقالات (مقاله نویسی)» بصورت کاملا کاربردی و مبتنی بر نیاز شما عزیزان، طراحی شده است. برای اولین بار در سطح کشور، میخواهیم، مبتنی بر معیارهای متدولوژیک و آماری مطالعه پژوهشی شما، محتوای آموزشی را تدوین نموده و همچنین مهمتر از همه اینکه، کارهای عملی نیز بر اساس داده های آماری و یافته های پروژه شما، تعریف و اجراء گردد. پیامد این دوره آموزشی برای شرکت کنندگان آن، تولید یک مقاله با حداکثر معیارهای مطلوبیت و منطبق بر بالاترین استانداردهای ژورنالیسم علمی خواهد بود.
فلذا لازم است، ابتدا اطلاعات پایه از شرایط پروژه (پایان نامه، پروژه پژوهشی، گرانت تحقیقاتی و ...) مورد نظر شما علاقمندان و دوستداران مباحث پژوهشی، داشته باشیم.
علاقمندان به شرکت در این دوره، میتوانند با ورود به این لینک، وارد محیط نیازسنجی یا پرسشنامه مربوطه شده و پس از تکمیل سوالات و درج نظرات، یا کلیک بر روی ایتم ارسال، داده های مربوطه را به آمارافزار، منتقل نمایند. بدیهی است که در اولین فرصت و بر اساس این یافته ها، دوره های آموزشی «مقاله نویسی از صفر تا صد» طراحی و اطلاع رسانی خواهد گردید.نیازسنجی برای ارزیابی دانش علاقمندان در زمینه «طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک»:
بسیاری از علاقمندان به مطالعات مرور سیستماتیک، در طول چند سال اخیر، حداقل در یک دوره یا کارگاه آموزشی چند ساعته تا چند روزه، شرکت داشته و گاهی این افراد ممکن است این تصور را داشته باشند که در زمینه طراحی و اجرای مطالعات مرور سیستماتیک از تسلط کاملی برخوردارند. بنده موارد متعددی را بخاطر دارم که برخی محققین، با این تصورات، درخواست شرکت در دوره های آموزشی «متاآنالیز» را داشتند (با این دیدگاه که در بخش مرور سیستماتیک، دانش و مهارتشان، کفایت لازم را دارد). اما در حین جلسات بخش متاآنالیز، این افراد خود متوجه تصورات نادرست خود شده و به همین خاطر و بمنظور پیشگیری از اتلاف وقت فراگیران عزیز، بنده «پیش آزمون» استانداردی را برای سنجش دانش مورد نیاز فراگیران، در بدو ورود به دوره آموزشی متاآنالیز، طراحی نمودم که با تغییرات و اصلاحاتی، این پیش آزمون را بعنوان یک فرم خودارزیابی یا نیازسنجی آموزشی، در اینجا قرار میدهم تا همه کاربران عزیز آمارافزار بتوانند با استفاده از این ابزار، دانش خود را در این زمینه، ارزیابی نمایند.


تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.