menusearch
amarafzar.ir
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ چهارشنبه
(2)
(2)
دانلود ویرایش 13 نرم افزار Stata
دانلود ویرایش 13 نرم افزار Stata

برای دانلود ویرایش سیزدهم نرم افزار Stata، مراحل زیر را یک به یک اجراء نمایید:

1- ابتدا از طریق این لینک، فایل فشرده (زیپ) Stata 13 را دانلود نمایید.

2- سپس این فایل فشرده را با استفاده از برنامه های Unzipped از حالت فشرده یا زیپ خارج نمایید. رمز عبور برای خارج نمودن این فایل از حالت زیپ، عبارت است از: www.vatandownload.com
در تصویر زیر، فایلهایی که باید در این فولدر (بعد از unzipped نمودن) مشاهده گردد، مشابه تصویر زیر است:


3- حال این برنامه را از طریق اجرای تنها فایل اجرایی این فولدر (یعنی فایل Stata13_setup.msi) نصب نمایید. لازم به ذکر است که در حین نصب این برنامه، در زمانی که نوع نسخه نصبی را از شما میپرسد، نسخه‌ی MP را انتخاب کنید.

4- پس از اینکه نصب برنامه کامل شد، محتویات پوشه‌ی Crack and License for MP Version واقع در پوشه‌ی Crack را (تصویر زیر) در محل نصب برنامه (زیرمجموعه فولدر نسخه 13 برنامه استیتا)
کپی و جایگزین نمایید.


قابل توجه کاربرانی که از این نسخه از برنامه استیتا استفاده میکنند:
فایل اجرایی این برنامه در کامپیوترها یا لپ تاپهایی که ویندوز آنها، از نوع 64 بیتی است (معمولاً سیستمهای کامپیوتری یا لپ تاپهای مجهز به سی پی یوهای جدید، دارای ویندوز 64 بیتی هستند)، فایلی است که در انتهای نام آن عدد 64 مشاهده میشود و این فایل را برای باز کردن این برنامه، اجراء مینمایند. کاربران سیستمهای قدیمی تر که در واقع دارای ویندوزهای 32 بیتی هستند، دیگر فایل اجرایی را برای باز نمودن برنامه مربوطه، اجراء نمایند.حال دیگر این برنامه کامل و بصورت صحیح کرک شده است. البته لازم به یادآوری است که توصیه اکیدی که همیشه در مورد تمامی نسخه های برنامه Stata، مورد تاکید است، یعنی عدم آپدیت نمودن برنامه، در این ویرایش نیز صادق است. پس یکبار دیگر تاکید میگردد که از Update نمودن برنامه تحت هر شرایطی بپرهیزید، چرا که ممکن است به قیمت شناسایی شما و ورود نامتان در لیست سیاه ژورنالهای علمی (چون شرکت Stata نیز دارای یک ژورنال علمی پژوهشی بوده و گفته میشود که لیست سیاه اسامی محققین، بین این ژورنال با سایر ژورنالهای علمی، مورد مبادله قرار میگیرد).
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.